sta-1-hoverYetersiz Çözüm

Sürat Kargo Bir Türlü Teslim Olmayan Kargo

Neriman Neriman22 Temmuz 2020 18:44

07.07.2020 tarihinde Trendyol'dan aldığım ürünün siparişi alındı ve 16.07.2020 tarihinde Sürat Kargo'ya teslim edilmesi için verildi. Haftalardır kargo bekliyorum yahu bu nasıl tir, bu nasıl bir sorumsuzluktur. Sürat Kargo'nun her kargo takip ekranına girdiğimde Esenyurt aktarmada görünüyor ürünüm. Hiçbir değişiklik, hiçbir hareketlenme yok. Her kargo geliminde sorun yaşamak zorunda mıyız biz. Bir an önce bu konuyla ilgilenilmesini istiyorum.

full-star empty-star empty-star empty-star empty-star
1/5

Cevaplar

profile-icon Neriman 29 Temmuz 2020 13:55

16.07.2020 tarihinde Sürat Kargo'ya bir ürünüm teslim edildi ve çok uzun bir süre Esenyurt aktarmada gözüktü. Şikayetim üzerine benimle iletişime geçildi ve ondan sonra Esenyurt aktarma yazısı değişip Kayseri aktarmada gözükmeye başladı. Bu şikayetimden önceki yine aynı konudan dolayı yazdığım şikayetimde personel davranışından dolayı teşekkür etmiştim firmaya ama asla teşekkürü hak eden bir firma değilsiniz, teşekkürüm sadece personel ilgisinden dolayı oldu. Berbat bir çalışma sisteminiz var. Haftalar oldu resmen ve kargo hâlâ gelmedi. Bundan sonra asla kullanacağım bir firma değil Sürat Kargo. Asla tavsiye de etmiyorum. Sürat Kargo'yu kullanan pişman olur benim gibi. Personel, bu konuyla ilgilenileceğini ve süreci hızlandıracaklarını söyledi ama asla ilgilenilmedi bu konuyla. Çok sorumsuz ve umursamaz bir firmasınız. Böyle bir şey yok ya. Resmen dalga geçiyorsunuz. Berbat bir firma berbat.

profile-icon Neriman 29 Temmuz 2020 13:43

Gerçekten şaka gibi bir firmasınız. Teşekkürü de ilgilenen personel adına etmiştim ama firma olarak asla teşekkürü hak etmiyorsunuz. Ben böyle bir umursamazlık sorumsuzluk hiçbir markada görmedim. Dalga geçer gibi iş yapıyorsunuz. Benimle iletişime geçildiğinde, sürecin hızlandırılacağı söylenmişti ama asla bu konuyla ilgilenilmedi. Bu kadar sorumsuzluk olamaz ya. Resmen dalga geçiyorsunuz. Bu da Sürat Kargo'yu son kullanışım oldu. Bir daha asla tercih etmem, tavsiye zaten etmiyorum. Berbat bir çalışma sistemi berbat.

profile-icon Neriman 24 Temmuz 2020 17:53

Şikayetim üzerine tarafıma dönüş yapıldı ve güzel ilgilenildi. İlgilenen çalışan adına teşekkür ediyorum.

Sürat Kargo Logo Sürat Kargo 23 Temmuz 2020 08:50

Değerli Müşterimiz; Öncelikle yaşamış olduğunuz durumdan dolayı üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz. Geri bildiriminizi Müşteri İlişkileri Müdürlüğü ekibimize ileterek takip sürecini başlattık. En kısa sürede tarafınıza dönüş sağlanacaktır. Bu süreçte sizi istemeden de olsa mağdur ettiğimiz için özür dileriz . Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü şikayet, bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi [email protected] mail adresimize ilettiğiniz takdirde de sizinle irtibata geçilecektir. Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz. Saygılarımızla Sürat Kargo A.Ş. Müşteri İlişkileri Müdürlüğü #Süratliyiz

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler