08 Mart 2016

Sürat Kargo Bir Firma İle İşbirliği Yapması

İnternette bir fotoğraf paylaşım uygulaması üzerinden satın almış olduğum sözde ürün, satıcı tarafından 16 Şubat 2016 tarihinde Sürat Kargo aracılığıyla tarafıma ulaştırıldı. Sürat Kargo personeli hiçbir belge vermeden benden 83 TL aldı. İş yoğunluğundan o anda konuyla ilgilenemedim ve faturaların (ürün faturası + kargo faturası) ürün paketinin içinde olduğunu düşündüm. Ama paketi açtığımda satın aldığım üründen tamamen farklı kalitesiz bir ürün ve irsaliye den başka bir şeyle karşılaşmadım. Satıcı istersem değişim yapabileceğini beyan etmesine rağmen, telefonlarıma çıkmadı ve numaramı engelledi. Böyle yanıltıcı bir satıcıyla işbirliği yapan Sürat Kargo'nun konuyla ilgili açıklama yapmasını talep ediyorum. Bir yanıltıcılara aracılık etmek suç teşkil etmez mi? İlgili satıcının adı S************mir. İrsaliye deki adresi: Söğütlüçeşme Mah. Ertuğrul Sok. No:**** Küçükçekmece / İst.

Emel 129 Okunma

Cevaplar

  • Emel10 Mart 2016

    Şikayetim cevaplandı olarak görünüyor ama Sürat Kargo bana ulaşmış değil, sadece 1 kere aramışlar o anda müsait değildim, kendilerine e-mail adresimden de ulaşabileceklerini söyledim ama hiçbir bilgi verilmedi. Ayrıca işbirliği yaptığı firmanın "yanıltıcı" olduğunu söylemedim, bir hayli sansürlenmiş yazdıklarım. Sizce alıcıyla ürün satışından önce gayet normal bir şekilde iletişim kurup satıştan sonra engelleyen, ürünlerinin faturalı olduğunu beyan eden ama fatura göndermeyen kişi sadece sizin tabirinizle "yanıltıcı" satıcı mıdır? Ayrıca Sürat Kargo da bana fatura göndermiş değil. Bu nasıl bir işbirliğidir, yorumu okuyanlara bırakıyorum.

  • Sürat Kargo Temsilcisi08 Mart 2016

    Sayın Emel Ö., Öncelikle Sürat Kargoyu tercihiniz için çok teşekkür ederiz. Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi için Müşteri İlişkileri Müdürlüğümüz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü şikayet, bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.suratkargo.com.tr adresimizde yer alan iletişim formumuzu doldurarak ya da [email protected] kanalıyla ilettiğiniz takdirde de sizinle derhal irtibata geçilecektir. Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz. Saygılarımızla Sürat Kargo A.Ş. Müşteri İlişkileri Müdürlüğü #süratleözenle

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön