sta-3-hoverOrtalama Çözüm

Sürat Kargo Bilgim Dışında Yapılan Ürün İadesi

Seda Seda24 Eylül 16:45

Ürünü yolladığınız şube dağıtım yapmaz, kafanıza göre ürünü iade edersiniz, hepsinden bir haber bekleriz. Telefonlarınıza ulaşamayız telefona bakmayacaksanız onca operatörü ne diye tutuyorsunuz? Sizin yüzünüzden internetten sipariş veremez olduk. Müşteriye sormadan ürünü iade etmek nerede görülmüş?  

 • - Görüntüleme
 • 1Destekçi
 • 2Yorum
full-star full-star half-star empty-star empty-star
2.5/5

Cevaplar

Sürat Kargo Logo Sürat Kargo 24 Eylül 18:29

Değerli Müşterimiz; Öncelikle yaşamış olduğunuz durumdan dolayı üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz. Geri bildiriminizi Müşteri İlişkileri Müdürlüğü ekibimize ileterek takip sürecini başlattık. En kısa sürede tarafınıza dönüş sağlanacaktır. Bu süreçte sizi istemeden de olsa mağdur ettiğimiz için özür dileriz . Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü şikayet, bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi [email protected] mail adresimize ilettiğiniz takdirde de sizinle irtibata geçilecektir. Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz. Saygılarımızla Sürat Kargo A.Ş. Müşteri İlişkileri Müdürlüğü #Süratliyiz

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
 • Yorum yazabilmek için ya da .

 • profile-icon Levent 24 Eylül 21:50  

  Esenyurt micro şubesimi? Aynı olay benimde başıma geldi şikayet yazdım

  • 1Yorum
  Cevapları Gizle (1) arrow
  profile-icon Seda 1 ay önce  

  Dizdariye ve Şekerpınar şubelerinin ortak kararı ile benden habersiz iade edilmiş. Maalesef tüm şubeleri aynı sıkıntı vermekten başka bir işe yaradıkları yok.

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler