16 Mayıs 2016

Sürat Kargo Beştepe İletişim Numarasına Ulaşılmıyor!

Sistem üzerinde (0312) 222 5438 Beştepe şube numarası olarak görülmekte; fakat numaraya cevap verilmiyor ve muhatap olarak kimseyi bulamıyorsunuz. Ne kadar da ilgili bir firma.

Miray 121 Okunma

Cevaplar

  • Miray'ın Teşekkür Mesajı17 Mayıs 2016

    Yasemin Hanım' a teşekkür eder başarılar ve kolaylıklar dilerim.

  • Miray16 Mayıs 2016

    Beştepe şubesinden beni arayıp üç kere suratıma öksüren ve hiçbir şekilde nezaket örneği göstermeden affedersiniz bile demeyen ve kendini tanıtmayan, bay hönkürüğe kolaylıklar diliyorum!

  • Sürat Kargo Temsilcisi16 Mayıs 2016

    Sayın Miray S., Öncelikle Sürat Kargoyu tercihiniz için çok teşekkür ederiz. Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi için Müşteri İlişkileri Müdürlüğümüz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü şikayet, bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.suratkargo.com.tr adresimizde yer alan iletişim formumuzu doldurarak ya da [email protected] kanalıyla ilettiğiniz takdirde de sizinle derhal irtibata geçilecektir. Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz. Saygılarımızla Sürat Kargo A.Ş. Müşteri İlişkileri Müdürlüğü #süratleözenle

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön