09 Eylül 2013 #2002041

Sürat Kargo Benim Kargomu Başkasına Teslim Etmişler!

Kargomun şehir dışından gönderilmesi üzerinden 5 gün geçmesi ve tarafıma bilgi gelmemesi üzerine şubeyi aradım. Öncelikle adıma ürün olmadığını, üstelemem üzerine kontrol ederek başka bir isime teslim edildiğini söylediler. Maddi değerinden çok manevi değeri olan ürünümü 3 gün geçmesine rağmen bulamadılar. Müşteri hizmetlerini aradım, müşteriye hizmet veremediler. O kadar derdimi anlattım, sonunda beni kısa bir süre öncesinde tartışarak ayrıldığım şubeye bağladılar.


İlgilenmediler. Sanki biz şubeyi aramayı bilmiyoruz. Bir ilimizin Baro Başkanı ile aynı evi paylaştığımdan haklarım hakkında yeterince bilgiliyim ve ürünüm gelmezse hukuki işlemler başlatacağım. Firma ile ilk defa çalıştım, şikayetçiyim.

Ahmet 126 Okunma

Cevaplar

 • Ahmet12 Eylül 2013

  yanlış kişiye teslim edilen kargom için az 5 kere müşteri hizmetlerini aradım. Her seferinde biz sizi arayacağız deyip kapattılar.Sonuncusu birazcık samimi gözükmeye çalıştı, ardından istekte bulundu, Şikayetinizi silin diye... Fakat şubedeki sorumsuzlara sözünü geçirebilen bir yetkili halen çıkmadı. müşteri temsilcisi 1 gün önce kargonuzu alıp size getireceğiz dedi. Fakat kargom halen ortada yok .Şubeyi tekrar aradım okula gittik kargonuzu bize vermediler dediler. Ardından yanlış teslim yapılan okulu aradım. buraya kargo şirketinden kimse gelmedi dediler. Yani 2. kez yalan söylediler. Belki yine arayacaklar ancak artık konuşmak hiç içimden gelmiyor. Artık hakkımı başka yollardan arayacağım

 • Ahmet10 Eylül 2013

  Başkasına teslim edilen ürünüm için yaptığım şikayet sonucunda sürat kargo yetkilileri sorunumu çözeceklerini bildirdiler. Fakat daha sonra, haber vereceğiz deyip aramamaları üzerine şubeyi aradığımda kargomu verdikleri kişiden alamadıklarını söylediler. Biz sizi arayacağız dediler fakat kimse beni aramadı. Şikayetçiyim.

 • Ahmet10 Eylül 2013

  Kargomun şehir dışından gönderilmesi üzerinden 5gün geçmesi ve tarafıma bilgi gelmemesi üzerine şubeyi aradım. Öncelikle adıma ürün olmadığını, üstelemem üzerine kontrol ederek başka bir isime teslim edildiğini söylediler. Maddi değerinden çok manevi değeri olan ürünümü 3gün geçmesine rağmen bulamadılar. Müşteri hizmetlerini aradım, müşteriye hizmet veremediler. O kadar derdimi anlattım, sonunda beni kısa bir süre öncesinde tartışarak ayrıldığım şubeye bağladılar, İLGİLENMEDİLER!(Sanki biz şubeyi aramayı bilmiyoruz!!!) Bu şikayetime cevaben sorununuzu halledeceğiz dediler . Son olarak kargomu verdikleri kişiden alamadıklarını söylediler. Biz sizi arayacağız dediler fakat kimse beni aramadı.

 • Ahmet10 Eylül 2013

  şikayetime cevap veremediler

 • Sürat Kargo Temsilcisi09 Eylül 2013

  Sayın yetkili; İlgili konuda, yapılan araştırma sonucunda, telefonla ulaşamadığımız müşterimize mail ile bilgi verilmiştir. Saygılarımızla Sürat Kargo A.Ş. Müşteri İlişkileri Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön