12 Temmuz
#12257266

Sürat Kargo Başka Birine Kargo Teslimi Yapıyor!

7 gün önce satın almış olduğum kulaklığı hala teslim edebilmiş değiller, kesinlikle sıkıntılı iş ahlakları bulunuyor. Acente her gün sabah, akşam aramama rağmen 1 kere dahi telefonları açmamıştır üstelik satın aldığım şey 'Teslim edildi' gözüküyor hiç tanımadığım bir kişi adına.


Sürat Kargo Cennet acente kötü, genel Merkez ondan kötü. Kargom günlerdir gelmedi, farklı birine teslim edildi gözüküyor diyorsun her gün aynı yalan "Aciliyetini bildiriyoruz, yarın gelir" Cuma alınan ürün Pazartesi gelmeli 8 gün oldu gelen giden yok hafta sonu araya girer 20 25 günde getirecek herhalde rezil ötesi iş anlayışlı Sürat.


Hayır, Cennet acente dediğimiz yer sizin Cennet şubeniz. Benim telefonlarımı açmıyorlar, koskoca genel merkez "Öyle olmamıştır, böyle olmamıştır, kaybolmamıştır, başkasına verilmemiştir" bu ağızları bırakıp Cennet acenteyi arayamıyor. Bu saatten sonra bu kargo ismini duyunca koşarak uzaklaşırım, bana uzak olsun.

Kadir Kadir 536 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Sürat Kargo Temsilcisi12 Temmuz

    Sayın Kadir Ş, Öncelikle Sürat Kargo'yu tercih ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi adına Müşteri İlişkileri Müdürlüğümüz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü şikayet, bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.suratkargo.com.tr adresimizde yer alan iletişim formumuzu doldurarak ya da [email protected] kanalıyla ilettiğiniz takdirde de sizinle derhal irtibata geçilecektir. Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz. Saygılarımızla Sürat Kargo A.Ş. Müşteri İlişkileri Müdürlüğü #Süratliyiz

Ziyaretçi Yorumları