01 Ağustos 2019
#12365502

Sürat Kargo Ankara Emek Şube Asla Kapıya Teslimat Yapmıyor

Bu firma bugüne kadar aldığım hiçbir malzemeyi bana gününde getirmemiş ve ya hiç getirmemiştir. İnternet üzerinden aldığım ürünler kaza ile bu firma ile gönderildiyse her seferinde alabilirsem gidip şubeden teslim aldım.


Ücreti adresime teslim olarak ödenen ürünler elime ulaşmıyor. Ekte sadece son seferde başıma gelen olayı gönderiyorum. Bir yere teslim ettikleri rivayet ediliyor. Açıklama yok. İmza yok mühür yok.


Durumda 'Şubede teslim edildi ' gibi uydurma bir ifade var. Şubede teslim edildiyse nasıl mühürle teslim alan oldu? Şubenin telefonları asla cevap vermiyor. Genel merkez konuyla alakasız.

Doğan Doğan 980 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Doğan07 Ağustos 2019

    Bir çok mecraya yazdım ve kargom elime ulaştı. Gelen arkadaş pişkin pişkin teslim ettiğimiz yerde adınız yazıyordu diye benim vermediğim bir adrese teslim ettiği halde yüzsüzlük yaptı. Sonuç olarak Sürat Kargo Ankara Emek şube yine sınıfta kaldı.

  • Doğan01 Ağustos 2019

    İki gündür uğraşım sonucu kavga dövüş ürünü teslim aldım. Üniversite içinde iki odam olduğu için diğer odaya gidip kattaki başka birine teslim etmişler. Tabii ki teslimat bilgisi olmadığından, verdiğimden farklı bir adrese gittiklerinden ve hiçbir zaman şube telefonunu açmadıklarından benim kargoyu koca üniversitede bulma şansım yok. Genel merkeze defalarca kargoların teslim etmediklerini yazmama rağmen en sonunda işe yaradı ve kargoyu buldurttular.

  • Sürat Kargo Temsilcisi01 Ağustos 2019

    Sayın Doğan Erhan E, Öncelikle Sürat Kargo'yu tercih ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi adına Müşteri İlişkileri Müdürlüğümüz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü şikayet, bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.suratkargo.com.tr adresimizde yer alan iletişim formumuzu doldurarak ya da [email protected] kanalıyla ilettiğiniz takdirde de sizinle derhal irtibata geçilecektir. Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz. Saygılarımızla Sürat Kargo A.Ş. Müşteri İlişkileri Müdürlüğü #Süratliyiz

Ziyaretçi Yorumları