Deprem destek listelerine hızlı erişin!
Sürat Kargo ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Osman sonuçtan memnun

Sürat Kargo Ankara Aktarma 3 Gündür Kargo Hareketsiz Yatıyor.

383
Osman
Osman 03 Şubat 09:15
Çözüldü
Osman'ın Teşekkür Mesajı
“Kırıkkale Sürat Kargo çalışanlarına ve müdürlerine teşekkür ederim. Hepsi çok İlgililer.”

Sürat Kargo Ankara aktarma İşten güç den bir haber. Kargoyu 3 gündür aktarmada tutuyorlar. İlgisiz ve vurdum duymazlar. Bunları oraya vatandaşı mağdur etsin diye koymuşlar. Müşteri hizmetleri de ilgisiz kargoya acil diye yazdırmak istiyoruz. Yok kargonuz gelmez ise acil yazabilir dediler. Teslimattan 3 gün geçti hala Ankara aktarmada 3 gündür kargo yatıyor. Çok ilgisizler.

Sürat Kargo Logo
Sürat Kargo03 Şubat 09:28
Osman
Osman03 Şubat 09:35

Kesinlikle samimi değilsiniz. Müşterinin muhatap olacağı kimse yok. Kargom 3 gündür Ankara aktarmada duruyor. Her yeri aradım hiç ilgilenen yok. Sizle kargo göndermek mi bir daha kesinlikle. Çok ilgisizsiniz. 3 gün bir kargo Ankara aktarmada neden bekletilir. Bir defa sizden bir geri dönüş dahi gelmedi. Yazıklar olsun bu kadar sorumsuz bir firma olmaz. Paramızla bizi r ezil ediyorsunuz.

Osman
Osman03 Şubat 09:37

Markanıza güven mi duyuyorum. Merhaba kusura bakmayın insanla dalga geçer gibi cevap yazmayın. Bir geri dönüş yapında kargonuz şurada veya şu oldu deyin. Hakkınızdaki şikayetlere bir bakın bu sizin ne nasıl bir firma olduğunuzu gösteriyor.

Osman
Osman03 Şubat 13:23

Bu süreçte bana destek olan. Gürler Şubesi Müdürü Muhammet bey ve ekibine teşekkür ederim. Bütün çalışanlar gürler şubesi olarak çok İlgililer. Hepsine çok teşekkür ederim. Bu kargoyu kullanmamın tek sebebi Gürler şubesi müdürü Muhammet bey ve ekibidir. Eyüp beye de çok teşekkür ederim. Ama Ankara aktarma çok ilgisiz ve kargomu 3 gün bole bekletip beni mağdur ettiler.

Osman
Osman03 Şubat 13:25

Gürler şubesi müdürü muhammet bey ve ekibine teşekkür ederim. Bu sorun süresince bana destek olup yardımcı oldukları için çok teşekkür ederim. Ankara aktarma ekibi yüzünden ise 3 gün mağdur edildim. Bolu boşuna 3 gün kargom Ankara aktarma bekledi.

Osman
Osman3 hafta önce

Kırıkkale Sürat Kargo çalışanlarına ve müdürlerine teşekkür ederim. Hepsi çok İlgililer.

Benzer Şikayetler

profile
755
03 Şubat
profile
Günay'ın Teşekkür Mesajı
  • 07 Şubat 11:59

“Arayan arkadaş elinden geldiğince yardımcı oldu ürünüm hala teslim edilmedi ancak çözüm için gerekli yerlerle irtibat kuru süreci hızlandırmaya çalıştığı için teşekkür ederim”

Sürat Kargo'nun Yapamadığı Teslimat

65127953318517 kargo takip numaralı gönderim 31 Ocak 2022 tarihinde Sürat Kargo'ya verildi. 1 Ocak ta sabah 8 de Bursa aktarma merkezine inmesine rağm...

profile
123
29 Kasım 2022

Sürat Kargo Ürünümü Teslim Etmedi Teslim Edildi Mesajı Atıyor

Sürat Kargo, 14279531552081 kargo takip numaralı kargomu, 22.11.2022 tarihinde teslim edildi şeklinde bilgilendirme yaptı. Teslim alan olarak da benim ismim yazıyordu. Evde idim ve kargom gelmedi. Güvenlik ve komşuma da sordum yoktu. Derhal Sürat Kargo müşteri hizmetlerini arayarak durumu aktardım. ...

profile
530
09 Kasım 2022

Sürat Kargo Kargom Gelmedi Geri Dönüş Yapılmıyor

Kargom 3 gündür aktarmada üniversite sınavım için hazırlık kitapları aldım müşteri hizmetleri açmıyor hiçbir şekilde ulaşamıyorum kitap bekliyorum en kısa sürede geri dönüş sağlarsanız sevinirim kitaplarım lazım ve önemli çünkü sınava kalmış 7 ay kargo kodum 24415752141372

  • profile
  • profile
2 Destekçi
profile
826
19 Ağustos 2022

Sürat Kargo Kargo Gecikmesi Şikayeti

Sürat Kargo'yla gelen bir kargom var ayın 15inde kargoya verilen ve 3 gündür Esenyurt aktarmada bekletilen, hala bir ses yok ilgilenin gönderin şu kargoyu artık, yarın askere gideceğim 1 hafta önce söylediğim kargom hala gelmedi. Müşteri hizmetleriyle de paylaştım durumu ama hala aynı yerde bekletil...

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .