03 Ekim 2014
#2730267

Sürat Kargo Aldığınız Parayı Hakedin!

30Eylül sabahı İstanbul Fatih'ten kargoya verildi, aynı gün içerisinde teslim sözleri olmasına rağmen Mecidiyeköy'e bir kargoyu getiremediler. İki kez şubeyi aradığımda kargom dağıtıma çıkmıştı ama nasıl oluyorsa bana uğramadan tekrar şubeye gitmiş! (Kargomu gezdirmeye çıkardılar galiba) Gece Konya'ya geldim sabah aradım, kargonun Konya'ya teslimi için şube ile teyitleştik.


Ertesi gün kargonun durumunu sormak için aradığımda kargonun İstanbul için olan ücretinden dolayı gönderilmediğini söylediler. Bana hiçbir şekilde bilgi vermeden kendi kafalarına göre işlem yapıyorlar! Bu kadar olur!


Bayram için aldığım hediyeyi bayramdan sonra İstanbul'da teslim edeceklermiş! Sürat Kargo'ya Hediyem Olsun!

Nusret Nusret 358 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Nusret15 Ekim 2014

    Bayram tatili sonrası kargoyu ofise getirmişler. Çözüm için hiç bir şekilde yardımcı olunmadı. Bir daha Sürat Kargo'yu tercih etmeyeceğim, tercih edilmesini engelleyeceğim. Sizlere de önerim diğer firmaları kullanın. En azından böyle saçmalıklarla uğraşmazsınız.

  • Sürat Kargo Temsilcisi03 Ekim 2014

    Sayın Yetkili; İlgili konuda, yapılan araştırma sonucunda, telefonla ulaşamadığımız müşterimize mail ile bilgi verilmiştir. Saygılarımızla Sürat Kargo A.Ş. Müşteri İlişkileri Müdürlüğü

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler