Sürat Kargo Akşehir Şubesi Kafasına Göre İş Yapıyor

Abdu Abdu10 ay önce

12.04.2019'da saat 10:30' da "0553-200-** " telefon numarası arayarak 1653-2250-2372-29 numaralı kargomu teslim almadığımı, kargocu U** Ş**'in bana ulaşamadığını ve Akşehir/Konya Sürat Kargo Şubesi'ne giderek kargomu teslim alabileceğimi söyledi. Bulunduğum ilçeye Sürat Kargo haftada birkaç kere gelmek de ve tarafıma herhangi bir irtibata ya da herhangi bir ulaşım sağlanmadı, bilgisi de gelmedi.

Sipariş verdiğim site üzerinden kargo takibi yaptığımda Akşehir kargo şubesinin Nisan 11 ve 12 tarihlerinde kargoyu satıcı firmaya iade edilmeye çalışıldığını ve bu iade işlemi bana herhangi bir bilgi verilmeden gerçekleştirilmeye çalışılmıştır. Daha önce de Sürat Kargo ile bu tarz sıkıntılar yaşamıştım. Gereğinin yapılmasını arz ederim.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

Sürat Kargo Logo Sürat Kargo 10 ay önce

Sayın Abdu Samed D, Öncelikle Sürat Kargo'yu tercih ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi adına Müşteri İlişkileri Müdürlüğümüz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü şikayet, bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.suratkargo.com.tr adresimizde yer alan iletişim formumuzu doldurarak ya da [email protected] kanalıyla ilettiğiniz takdirde de sizinle derhal irtibata geçilecektir. Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz. Saygılarımızla Sürat Kargo A.Ş. Müşteri İlişkileri Müdürlüğü #Süratliyiz

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler