Sürat Kargo Akçaabat Şubesi Pişmanlıktır

Sevilay Sevilay26 Ekim 11:31

Defalarca Sürat Kargo'nun sorumsuzluğu artık gerçekten bıktırdı. Her gelen kargom ne bir arama ne bir mesaj şubeden alınız dağıtımı geçtim bile dağıtımda gözüküyor ne aramışlar ne teslim etmişler ben gidip takip etmezsem iadeye düşüyor. Ki son kargom iadeye düştü. Firmayı arıyorum yalan konuşuyor bilerek takip ettim ki bu son kargom gelecek mi diye yine iadeye düştü sizi aradık bakmadınız diyor önceden biz sizin yerinize gelemiyoruz yol üzerinde dağıtım yapıyoruz diyordu.

Arkadaşlarımda aynı şekilde aynı sıkıntıyı yaşıyorlar artık siteden ürün alırken kargo firmasına bakıyorum süratse almıyorum diğer hiçbir firmayla bu sorunu yaşamadım gerçekten Akçaabat şubesi rezillik. Bu i yapamıyorsanız bırakın insanları mağdur etmeyin. Bir de arayıp sizi şikayet edeceğim diyorum istediğin yere edin diyor. Müşteri hizmetleri başka bir görüşünüz yoksa görüşmeyi sonlandırın diyor. Gerçekten kötü bir firma.

  • - Görüntüleme
  • 1Destekçi

Cevaplar

Sürat Kargo Logo Sürat Kargo 26 Ekim 11:42

Değerli Müşterimiz; Öncelikle yaşamış olduğunuz durumdan dolayı üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz. Geri bildiriminizi Müşteri İlişkileri Müdürlüğü ekibimize ileterek takip sürecini başlattık. En kısa sürede tarafınıza dönüş sağlanacaktır. Bu süreçte sizi istemeden de olsa mağdur ettiğimiz için özür dileriz . Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü şikayet, bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi [email protected] mail adresimize ilettiğiniz takdirde de sizinle irtibata geçilecektir. Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz. Saygılarımızla Sürat Kargo A.Ş. Müşteri İlişkileri Müdürlüğü #Süratliyiz

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler