10 Eylül
#12580780

Sürat Kargo Adreste Olmama Rağmen Gelen Kargonun İade Edilmesi

Sürat Kargo adlı şirket kargomu adresimde olmama rağmen alıcı adresinde yoktur gibi yalan ifade ile kargoyu satıcısına iade etmiştir. Bunu siparişimi ilgili siteden kontrol ettiğimde öğreniyorum. Kapıya gelmemiş bile olabilirler kargo şirketten/şubeden çıkmamış dahi olabilir. Sürat Kargo Ankara Kocatepe Şubenin telefonlarına asla ulaşılamıyor hat kullanılmıyor. Bu nasıl hizmet anlayışıdır? Bu nasıl bir şirkettir?

Övgü Övgü 133 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Övgü'nün Teşekkür Mesajı24 Eylül

    Sürat Kargo ilgili biriminden benimle iletişime geçen, ellerinden gelen bir şeyin olup olmadığını, herhangi bir şekilde yardım edip edemeyeceklerini soran Sibel Hanım'a ilgi ve alakasından ve benzer olayın bir daha yaşanmaması için göstermiş olduğu çabasından dolayı için teşekkürlerimi sunarım.

  • Övgü10 Eylül

    Müşteri hizmetlerinizle görüştüm insanların hiçbir şeyden haberleri yok, verecek cevapları yok. Böyle hizmet anlayışı olmaz. Çok çok çok önemli bir kargo bekliyor da olabilirdim. Acil elime ulaşması gerekli bir şey de olabilirdi. Ancak kargom şu an satıcıya aynen iade edilmiş. Belki de satıcının teslim ettiği şubeden hiç çıkmadı bile! Süreç takibi de yapmak namümkün. Bu ne umursamazlık?!?!?! Yapılan işe saygılı olması lazım herkesin her şeyden önce. İşe aldığınız elemanları özenli seçmeli, disiplini sağlamak durumundasınız!

  • Sürat Kargo Temsilcisi10 Eylül

    Sayın ÖVGÜ Y, Öncelikle Sürat Kargo'yu tercih ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi adına Müşteri İlişkileri Müdürlüğümüz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü şikayet, bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.suratkargo.com.tr adresimizde yer alan iletişim formumuzu doldurarak ya da [email protected] kanalıyla ilettiğiniz takdirde de sizinle derhal irtibata geçilecektir. Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz. Saygılarımızla Sürat Kargo A.Ş. Müşteri İlişkileri Müdürlüğü #Süratliyiz

Ziyaretçi Yorumları