22 Temmuz 2016

Sürat Kargo Adrese Teslim Etmeyen Şube

Sürat Kargo Yenisahra İstanbul şubesi ile ilgili bu ikinci teslim edilmeyen kargo problemi tecrübem. Kargo 15 Temmuz cuma günü Ankara'dan yola çıkmış, ertesi gün Yenisahra şubesine ulaşmış. Üzerinde adım, telefonum, adresim var. 21 Temmuz perşembe günü Yenisahra şubesini aradığımda kargoyu şubeden almam gerektiğini söylediler. Neden adresime getirmiyorsunuz dediğimde üzerinde Ataşehir Belediyesi yazdığını (ki böyle bir adres yok) doğru adresi verdiğimde de (kendilerine 3,5 km mesafede) bizim bölgemiz dışında dediler.


Bu bölge dışında bahanesini bir önceki problemim de de yaşamıştım. Kargo adrese teslim olduğu için adrese telim etmelerini rica ettim. Benim adresime Küçükbakkalköy Şubesinin baktığını söylediler. (Bu yanlış bölge olayı kendi problemleridir) Küçükbakkalköy Şubesi adresime 2,6 km mesafededir. Aradaki fark 900 metredir!

Can 265 Okunma

Cevaplar

  • Sürat Kargo Temsilcisi22 Temmuz 2016

    Sayın Can Y., Öncelikle Sürat Kargoyu tercihiniz için çok teşekkür ederiz. Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi için Müşteri İlişkileri Müdürlüğümüz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü şikayet, bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.suratkargo.com.tr adresimizde yer alan iletişim formumuzu doldurarak ya da [email protected] kanalıyla ilettiğiniz takdirde de sizinle derhal irtibata geçilecektir. Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz. Saygılarımızla Sürat Kargo A.Ş. Müşteri İlişkileri Müdürlüğü #süratleözenle

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön