Sürat Kargo ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Merve'nin şikayet sonucundan memnuniyeti

         
  • profile
1 Destekçi

Sürat Kargo Adrese Hiç Gelmeden Evde Yok Diye Yalan Söyleniyor

412görüntüleme
Merve
Merve 26 Kasım 2020 15:20
ÇözüldüÇözüldü
Merve'nin Teşekkür Mesajı
“Firma konuyla ilgilenerek bana ulaştı ve gerekenlerin yapacağını bildirdi. İlgilerine teşekkür ediyorum, umarım bahsi geçen şubedeki problemler kısa zamanda düzelir.”

Kocaeli İzmit Sürat Kargo Pişmaniyeciler şubesi kendince bir yöntem bulmuş, adrese hiç gelmeden "evde yok" diyorlar. Kargo takip sisteminde dağıtıma çıkarıldı diye görünen kargodan bir daha haber alınamıyor ve birkaç gün sonra iade gerçekleşti diye yeni bir ibare görüyorsunuz. 

Yoğunluk var anlıyoruz ama o gün yetişmediyse ertesi gün ya da bir sonraki gün getirilebilir. Neden hiç getirmeden evde yok diye yalan söylenip bir de hiç haber verilmeden ürün iade ediliyor? Önceki alışverişimde bunu yaşayınca ve dağıtımda görünen ürün gelmeyince aynı şeyin yaşanacağını tahmin edip şubeye gittim eve paketin üstünde "evde yok" diye bir not vardı. Halbuki evde 24 saat insan var ve diğer kargolar geliyor yani gelip de ulaşamama gibi bir durum yok. 

Siteler kargoları kendi seçtiği için maalesef bazen mecburen bu firmadan kargo alıyoruz, elde olsa asla seçmem.Ayrıca biz şube dışında mesafeli bir şekilde sıra beklerken şube içindeki çalışanda maske bile yoktu. Bunca vaka varken bu çeşit aymazlıklara da tahammülümüz yok.

Sürat Kargo Logo
Sürat Kargo26 Kasım 2020 15:20

Değerli Müşterimiz; Öncelikle yaşamış olduğunuz durumdan dolayı üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz. Geri bildiriminizi Müşteri İlişkileri Müdürlüğü ekibimize ileterek takip sürecini başlattık. En kısa sürede tarafınıza dönüş sağlanacaktır. Bu süreçte sizi istemeden de olsa mağdur ettiğimiz için özür dileriz . Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü şikayet, bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi [email protected] mail adresimize ilettiğiniz takdirde de sizinle irtibata geçilecektir. Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz. Saygılarımızla Sürat Kargo A.Ş. Müşteri İlişkileri Müdürlüğü #Süratliyiz

Merve
Merve27 Kasım 2020 10:12

Firma konuyla ilgilenerek bana ulaştı ve gerekenlerin yapacağını bildirdi. İlgilerine teşekkür ediyorum, umarım bahsi geçen şubedeki problemler kısa zamanda düzelir.

  • profile
1 Destekçi

0 Yorum

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Benzer Şikayetler