08 Aralık 2015

Sürat Kargo Adres Hatası!

Sürat Kargo benim sisteme adresimi kaydetmiş ama onu da yanlış kaydetmiş. Bu sebepten her seferinde problem yaşamaktayım. Kaç kez adresimi silmelerini veya düzeltmelerini istediysem bile işlem yapılmakta. Yani Ankara'da oturuyorsunuz ve taşındınız şansınız yok kargo başka yere gidiyor. Lütfen Sürat Kargo'ya danışmadan evinizi taşımayın.

Metin 90 Okunma

Cevaplar

  • Metin08 Aralık 2015

    İletişim formunu daha önce denedim. Maalesef dönüş olmamaktadır. Bu sebepten buraya yazmayınız. Kişileri yanlış yönlendirip tarafınıza daha çok kızmalarına sebep oluyorsunuz.

  • Sürat Kargo Temsilcisi08 Aralık 2015

    Sayın Metin B., Öncelikle Sürat Kargoyu tercihiniz için çok teşekkür ederiz. Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi için Müşteri İlişkileri Müdürlüğümüz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü şikayet, bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.suratkargo.com.tr adresimizde yer alan iletişim formumuzu doldurarak ya da [email protected] kanalıyla ilettiğiniz takdirde de sizinle derhal irtibata geçilecektir. Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz. Saygılarımızla Sürat Kargo A.Ş. Müşteri İlişkileri Müdürlüğü #süratleözenle

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön