20 Ağustos 2015

Sürat Kargo Adıma Tahsil Etikleri Ücretleri Hesabıma Geçmiyorlar!

E-ticaret yapan bir firmayız ve Sürat Kargo bizim adımıza yaklaşık 45 gündür kapıda nakit ve kredi kartı ile tahsilat yapıyordu. İlk sözleşme yaparken bütün belgeleri vermiş olmamıza rağmen yaklaşık 45 gündür sürekli olarak, yok bu evrak eksik, yok mali işlere bakan arkadaş tatilde yok, şube müdürü tatilde diye bahaneler uydurup bir sonraki Çarşamba günü hesabımıza alacağımızın yatacağını söyleyip sürekli oyalıyorlar.

Ulaşmak için telefonda saatlerce telefonlarda bekliyorum kimseye ulaşamıyorum. Hiçbir bahaneleri olmamalarına halen alacaklarımızı ödemediler ve artık ödemeye niyetleri olmadığını düşünmeye başladığımdan yasal yollara başvurmak için avukat arıyorum.

İsmail 377 Okunma

Cevaplar

  • İsmail20 Ağustos 2015

    Ben artık en iyimser halimle şubeniz tarafından dolandırıldığımı düşünmeye başladım. 45 gündür evrakları kaçıncı kez gönderiyorum bu gün yine vergi levhası eksikmiş diyorlar. Dalgamı geçiyorsunuz siz. Vergi levhası almadan hangi kurumsal müşteri ile sözleşme imzalıyorsunuz adına tahsilat yapıyorsunuz. Beni ilgilendirmiyor. Şu anda e-ticaret sitesi olarak günlük 4000 tekil ziyaretciye hizmet veren bir siteyiz. bugün den itibaren sürat kargodan tahsilatlarımızı yapamadığımız için çalşmayı durdurduk diye banner yayınlamaya başlıyorum. Ben adıma yaptığınız tahsilatları istiyorum. Sizden ne borç istiyorum ne de bağış. Bana biraz konuşmasını bilen birisinin yazdığı bir metin ile cevap vermeyin.

  • Sürat Kargo Temsilcisi20 Ağustos 2015

    Sayın Ismail Ö., Öncelikle Sürat Kargoyu tercihiniz için çok teşekkür ederiz. Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi için Müşteri İlişkileri Müdürlüğümüz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü şikayet, bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.suratkargo.com.tr adresimizde yer alan iletişim formumuzu doldurarak ya da [email protected] kanalıyla ilettiğiniz takdirde de sizinle derhal irtibata geçilecektir. Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz. Saygılarımızla Sürat Kargo A.Ş. Müşteri İlişkileri Müdürlüğü #süratleözenle

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön