Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.

Sürat Kargo Adana Aktarmada Bekletme Ve Durum İle İlgili Muhatap Yok

profile
06 Haziran
184

13015302155039 takip numaralı Sürat Kargo'ya ait kargo 4 gündür Adana aktarma yerinde görünüyor ve varış yeri olan Payas şubesine ulaşmadığı görünüyor. Durum hakkında bilgi almak için Payas şubesini aradığımda telefonlara cevap alamıyorum. 01.06.2023 tarihinde kargoya kargomun adresime ulaştırılmasını istiyorum.

Sürat Kargo Adana Aktarmada Bekletme Ve Durum İle İlgili Muhatap Yok
Sürat Kargo Adana Aktarmada Bekletme Ve Durum İle İlgili Muhatap Yok
Sürat Kargo Logo
14 Haziran 10:30
Birkan
14 Haziran 14:25

Telefonum hep açık aynı numara ile iletişim sağlayabilirsiniz. Payas şubenizle iletişim sağlanamıyor ne zaman arasam cevap alamıyorum.

Benzer Şikayetler

Sürat Kargo Teslimat Tarihi Geçmesine Rağmen Gelmedi

profile
28 Eylül 2022
759

Sürat Kargo 26 Eylül teslimat tarihli kargomu hala dağıtıma çıkarmadı. Önce Esenyurt aktarmada bekledi şimdi de teslimat şubesinde bekletiliyor. Beykent şube asla telefonlara bakmıyor. 0850 li müşteri hizmetleri talebinizi ilettik diyor ama hala kargo bekliyorum. 3 gün oldu yatak aldım koltukta yatı...

2 Destek
1 Yorum

Sürat Kargo Aktarmada Kalan Kargo

profile
4 saat önce
70

Sürat Kargo Esenyurt Aktarmada 20 sinden beri kargom indirildi olarak gözüküyor ama hala bir avcılara gönderilmedi. Bir dosya göndermek bu kadar zor olmamalı. Lütfen ilgililerce kargomun aktarmadan (artık orası neresiyse ) alınıp Avcılar kargoya gönderilmesini talep etmekteyim

1 Destek

Sürat Kargo Kayıp Kargo Açılmayan Telefonlar

profile
1 gün önce
62

Sürat Kargo'ya 14 Eylül'de verdiğim kargom hala alıcısına ulaşmamış. Kargonun nerede olduğu belli değil. Biri aktarmada diyor, siteye bakıyorsun yolda diyor, merkezi arıyorsun ayrı bir şey söylüyor... Şubelerin telefonlara bakmaması ayrı bir dert. Benim kargom nerede?

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

0 Yorum

Üye marka, tüm şikayetlere geri dönüş yapmak ve müşteri memnuniyetini artırmak için platformda yerini alır. Şikayetvar hizmetlerini etkin bir şekilde kullanarak müşteri deneyimini sürekli iyileştirmeye çalışır.
Sürat Kargo Şikayetvar üye markasıdır
Cevaplandı
Ortalama Cevaplama Süresi 6 sa 39 dk
Benzer Şikayet Yaz