Sürat Kargo Adalya Şubesi Şikayeti

Emre Emre24 Ekim 15:58

Şikayetim Sürat Kargo Adalya şubesi ile alakalıdır. 21.10.2020 Tarihinde saat: 09:30 da Sürat Kargo Kargo Takip sisteminde kurye tarafından dağıtıma çıkarılmış olarak gözükmekte olan kargom bugün 24.10.2020 tarihinde 4 gündür hiçbir şekilde telefonlarına ulaşamamla birlikte müşteri hizmetlerine danışarak öğrendiğim şekilde bizi evde bulamadıklarını beyan etmektedirler. Lakin pandemi dolayısıyla evden çıkmadığımız şu zamanlarda hiçbir şekilde kapıma gelmemiştirler. Bugün yine bize düştü diyerek Cumartesi çalışma saatlerinde yazmakta olan 08:30-16:00 olan saat aralığına güvenerek kapanma saatinde 1 saat önce tam olarak 15:00 da şubede bulunmama rağmen çalışma saati geçti sistem kapalı yardımcı olamayız denilerek kargomu teslim alamadım. Bu kargocular anlaşılan Kapınıza geldik evde bulamadık türünden yalanlara alışmış bulunmaktadırlar.

  • - Görüntüleme
  • 1Destekçi
    Cem

Cevaplar

profile-icon Emre 26 Ekim 10:49

Bugün 26.10.2020 itibariyle kargomu almak için tekrardan Adalya şubesine ulaştım lakin kargom iade edilmiş. Şubenizin sorumsuz davranışlarının yarattığı olumsuz durumlar sadece beni etkilemektedir. Sizden hiç memnun kalmadım. Umarım bir daha görüşmeyiz.

np_image1 Ekli Görsel Var
Sürat Kargo Logo Sürat Kargo 26 Ekim 08:15

Değerli Müşterimiz; Öncelikle yaşamış olduğunuz durumdan dolayı üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz. Geri bildiriminizi Müşteri İlişkileri Müdürlüğü ekibimize ileterek takip sürecini başlattık. En kısa sürede tarafınıza dönüş sağlanacaktır. Bu süreçte sizi istemeden de olsa mağdur ettiğimiz için özür dileriz . Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü şikayet, bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi [email protected] mail adresimize ilettiğiniz takdirde de sizinle irtibata geçilecektir. Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz. Saygılarımızla Sürat Kargo A.Ş. Müşteri İlişkileri Müdürlüğü #Süratliyiz

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler