01 Ekim 2015

Sürat Kargo 7/24 Meşgul Olan Müşteri Temsilcileri!

Kargom 2 gündür kuryeye teslim edilip tekrar şubeye geri dönüyor. Açık adres de verdik ama evi bulamadılar sanırım. Böyle vurdumduymazlık olmaz. Şubeye telefonla ulaşmak imkansız. Müşteri temsilcisini de şans eseri bir kere yakaladım.


O da kargoyu bizzat evime teslim ettireceğini söyledi. Ama ne gelen var ne giden. 2 gündür internet üzerinden kargomu takip ediyorum. Zavallı şey yollarda git gel harap oldu.

Emre 112 Okunma

Cevaplar

  • Sürat Kargo Temsilcisi01 Ekim 2015

    Sayın Emre T., Öncelikle Sürat Kargoyu tercihiniz için çok teşekkür ederiz. Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi için Müşteri İlişkileri Müdürlüğümüz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü şikayet, bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.suratkargo.com.tr adresimizde yer alan iletişim formumuzu doldurarak ya da [email protected] kanalıyla ilettiğiniz takdirde de sizinle derhal irtibata geçilecektir. Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz. Saygılarımızla Sürat Kargo A.Ş. Müşteri İlişkileri Müdürlüğü #süratleözenle

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön