Sürat Kargo ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Arif'in şikayet sonucundan memnuniyeti

         

Sürat Kargo 6 Aydan Beri Kayıp Kargo

360görüntüleme
Arif
Arif 04 Kasım 2020 09:43

Her şey 22.05.2020'de İstanbul'a kargo göndermemle başladı. O günden bugüne hala oyalamalar komisyon toplanacak oraya dilekçe yaz buraya dilekçe yaz sonra kayıp kargonuzun bedelinin %80 geri ödeyeceğiz dediler tamam ödesinler yeter konumuna geldim ama hala herhangi bir dönüş yok, muhatap yok.

Şube genel müdürlük sizin iniz diyor genel müdürlük komisyonda hala bekliyorsunuz diyor göndermiş olduğunuz kargo eğer ki kayıp olursa inşallah olmaz burnunuzdan fitil fitil getiriyorlar haberiniz olsun ayrıca o saatten sonra genel müdürlük belli bir aramadan sonra telefonlarınızı engelliyor.

Şirketimin ve sesimin duyulduğu herkese bu şirketle bağını koparması için elimden geleni yapıyorum. Ucuz fiyat veriyorlar diye bu şirketi kabul etmeyin daha önce şikayetlerimden bu şirketi şikayetimde mevcut ve herhangi işlem yapmamaktadır.

Gelişme
Gelişme

19 Kasım 2020 15:18

Şikayet merkezinden şube tarafınıza dönüş yapılacak demesine rağmen 1 aydan beri dönüş yapılmadı şube telefonlarını açmıyor hiçbir şekilde şubeye ulaşamıyoruz...

Sürat Kargo Logo
Sürat Kargo04 Kasım 2020 09:51

Değerli Müşterimiz; Öncelikle yaşamış olduğunuz durumdan dolayı üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz. Geri bildiriminizi Müşteri İlişkileri Müdürlüğü ekibimize ileterek takip sürecini başlattık. En kısa sürede tarafınıza dönüş sağlanacaktır. Bu süreçte sizi istemeden de olsa mağdur ettiğimiz için özür dileriz . Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü şikayet, bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi [email protected] mail adresimize ilettiğiniz takdirde de sizinle irtibata geçilecektir. Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz. Saygılarımızla Sürat Kargo A.Ş. Müşteri İlişkileri Müdürlüğü #Süratliyiz

3 Yorum

Arif
Arif12 Kasım 2020 15:08
 

Otomatik mesaj atılıyor ve bir daha aranmıyor arkadaşlar cevapladıklarına bakmaın hala problem çözülmüş değil

Arif
Arif19 Kasım 2020 09:21
 

Aradan kaç gün geçmesine rağmen hala çözüm ya da geri dönüş yapılamamıştır. Dikkat edin bu şirkete...

Arif
Arif03 Aralık 2020 12:37
 

Hala çözüme ulaşmadı siz hala Sürat Kargo'yu tercih ediyor musunuz?

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Benzer Şikayetler