31 Mayıs 2016

Sürat Kargo 5 Gündür Teslim Edilemeyen Kargom!

5e2e2ee1*** takip no.lu kargom 5 gündür alıcıya teslim edilmedi. Sürat Kargo'nun sürekli söylediği evde bulamadık. Oysaki ne gelen var ne giden. Alıcı mağdur edildi. Bu nasıl bir şirket anlayışı. Bunun gibi birkaç kargomun teslimatı da yapılmadı. Acil bilgi lütfen.

Gamze 208 Okunma

Cevaplar

  • Gamze'nin Teşekkür Mesajı01 Haziran 2016

    İlginizden dolayı çok teşekkür ederim. Hızlı ve çözüm odaklı bir sonuç aldığım için mutluyum. Sorun çözülmüş ve aynı gün kargo Alıcıya teslim edilmiştir.

  • Sürat Kargo Temsilcisi31 Mayıs 2016

    Sayın Gamze Ş., Öncelikle Sürat Kargoyu tercihiniz için çok teşekkür ederiz. Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi için Müşteri İlişkileri Müdürlüğümüz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü şikayet, bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.suratkargo.com.tr adresimizde yer alan iletişim formumuzu doldurarak ya da [email protected] kanalıyla ilettiğiniz takdirde de sizinle derhal irtibata geçilecektir. Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz. Saygılarımızla Sürat Kargo A.Ş. Müşteri İlişkileri Müdürlüğü #süratleözenle

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön