09 Eylül 2016

Sürat Kargo 5 Gündür Kargomu Getirmiyor

05.09.2016 pazartesi günü kargoya verilen kargom hala gelmedi. Bugün 5. gün. En geç çarşamba elimde olması gerekirdi oysa ki. Şubeyi dünden beri belki 100 defa aradım ama açmıyorlar, müşteri hizmetlerini kaç kere aradım düşmüyor. En son şubeye ulaşabildim bana teslimatta olduğunu söyledi. Bir adamın numarasını verdi onu aradım açmadı o kişi de. Sonra ulaşılamadı En son telefonunu kapattı bile bile diye düşünüyorum. Bugün gene aradım bana Bugün bu tarafa dağıtım yapmayacaklarını söyledi. Yarın belki bu tarafa dağıtım yapabilirlermiş. Bir de ukala ukala yapacak bir şey yok diyorlar. Benim bayramda elimde olması lazımdı ben bir hafta önce sipariş vermişim bayrama gelsin diye ama böyle işini düzgün yapamayan gereksiz firmalar yüzünden kaldım öyle. Üstelik bu şekil de tanıdığım bi kaç kişiye de aynısını yapmışlar. Bundan sonra kesinlikle o firmayı kullanmam artık.

Tc 18 Okunma

Cevaplar

  • Tc13 Eylül 2016

    Dün şikayetimi yazdım. Bugün emel hanım dönüş yaptı kargomun Bugün kesin elime ulaşacağına dair söz verdi. Ama sırf kargo gelecek diye evden cıkamadım tüm gün ve gelen giden yok. Dün internetten sipariş verdiğim kargom Bugün geldi ama Sürat Kargo 1 haftadır bir kargoyu getiremedi. Üstelik Bugün evimin önünden kaç kere geçtiler. Anlaşılan bunların sözleri de boş. Müşteriyi hiçbir şekilde umursamıyorlar. Nasıl iş bu anlamadım. Bu sürat kargoyla ilk ve son işimdi. Bayram da kesinlikle elimde olması gereken bir şeydi ve yarın da kapalılar. İnsanları bu şekilde mağdur etmeye ne hakları var. Allah bildiği gibi yapsın artık ne diyeyim.

  • Tc10 Eylül 2016

    Kargomun bu gün elime ulaşacagını söylediniz ama su saat oldu daha yok. Umarım gelir

  • Sürat Kargo Temsilcisi09 Eylül 2016

    Sayın Tc F., Öncelikle Sürat Kargoyu tercihiniz için çok teşekkür ederiz. Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi için Müşteri İlişkileri Müdürlüğümüz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü şikayet, bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.suratkargo.com.tr adresimizde yer alan iletişim formumuzu doldurarak ya da [email protected] kanalıyla ilettiğiniz takdirde de sizinle derhal irtibata geçilecektir. Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz. Saygılarımızla Sürat Kargo A.Ş. Müşteri İlişkileri Müdürlüğü #süratleözenle

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön