12 Ocak 2017
Yorum Yap
#7485430

Sürat Kargo 5 Gündür Kargo Teslimi Yapılmadı!

Kargom Sürat Kargo Halkalı şubesine 06.01.2017 tarihinde transfer edildi ancak aynı semtte bulunan adresime 5 gündür teslim edilemedi. Araya hafta sonu tatili girdi evet ama bugün çarşamba ve kargom hala elimde değil. Yetkililere ulaştım şikayet formu oluşturdum.


Bugün (11.01.2016) kesin teslim edileceği bilgisi iletildi fakat sonuç yine hüsran. Bir kargonun teslimi bu kadar zor olmamalı. Ayrıca şubeye telefonla ulaşmaya çalışıyorum kimse zahmet edip telefonu açmıyor günlerdir. Kış şartları gibi bir cevabı da kesinlikle kabul etmiyorum, adresimin bulunduğu yer bir bankanın genel müdürlüğü ve buraya bir çok kargo firması her gün geliyor. Onlar ulaşabiliyorsa sizde çok rahat ulaşabilirsiniz.

Emre 136 Okunma

Cevaplar

  • Sürat Kargo Temsilcisi12 Ocak 2017

    Sayın Emre K., Öncelikle Sürat Kargo'yu tercih ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi için Müşteri İlişkileri Müdürlüğümüz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü şikayet, bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.suratkargo.com.tr adresimizde yer alan iletişim formumuzu doldurarak ya da [email protected] kanalıyla ilettiğiniz takdirde de sizinle derhal irtibata geçilecektir. Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz. Saygılarımızla Sürat Kargo A.Ş. Müşteri İlişkileri Müdürlüğü #süratleözenle

Ziyaretçi Yorumları