Sürat Kargo 3 Gündür Dolaşımda Olan Kargo Bir Türlü Gelmedi

Canberk Canberk14 Ekim 10:20

12579238721361 Kargo takip no.lu ürünüm, 3 gündür "Kurye dağıtıma çıktı" görünüyor, ne gelen var ne giden. Levent Oto Sanayi şube, ne mesai başlarken ulaşılıyor, ne mesai biterken, ne de gün içi. Genel müdürlük de aynı, çağrı merkezi de. Ben sizin kullanacağınız telefonu açayım. 50 kere aradık en az.  Bir insanın 3 gününü yemek ne demek?

  • - Görüntüleme

Cevaplar

profile-icon Canberk 14 Ekim 12:25

Sizde yaşattığınız hiçbir sorundan üzgün olacak ahlak yok. Ahlaksız bir firmasınız, verdiğiniz hizmet değil 10, 100 üzerinden bile 1 etmez. Allah bir kere daha belanızı versin.

Sürat Kargo Logo Sürat Kargo 14 Ekim 10:32

Değerli Müşterimiz; Öncelikle yaşamış olduğunuz durumdan dolayı üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz. Geri bildiriminizi Müşteri İlişkileri Müdürlüğü ekibimize ileterek takip sürecini başlattık. En kısa sürede tarafınıza dönüş sağlanacaktır. Bu süreçte sizi istemeden de olsa mağdur ettiğimiz için özür dileriz . Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü şikayet, bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi [email protected] mail adresimize ilettiğiniz takdirde de sizinle irtibata geçilecektir. Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz. Saygılarımızla Sürat Kargo A.Ş. Müşteri İlişkileri Müdürlüğü #Süratliyiz

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler