14 Mayıs 2015

Sürat Kargo 2 Gündür Kargomu Getirmiyor!

11.05.2015 tarihinde İstanbul Tersane şubesinden yola çıkan kargo 2 gündür varış şubesinde gözükmesine rağmen adresime teslim edilmiyor. 12.05.2015 tarihinde dağıtıma çıkmış olmasına ve evimin önünden geçen kargo aracına görmüş olmama rağmen kargomu getirmediler. Önceleri günü birlik teslimat yapan bir artık adıyla tezat işler yapmaya başladı galiba.

Mesut 73 Okunma

Cevaplar

 • Mesut'un Teşekkür Mesajı07 Ağustos 2015

  Suratkargo teşekkürler.

 • Mesut17 Mayıs 2015

  Kargoyu kavga gürültü 5nci gün zorla getirdiler. Saatlerce telefonda beklememe rağmen müşteri hizmetlerinden kimseye ulaşamayınca şubeyi aradım ve şubedekiler alenen yalan söyleyerek kendilerini haklı çıkarmaya çalıştılar. Haftada 1 gün bulunduğunuz yere dağıtım yapıyoruz demelerine rağmen 2 ayrı gün içinde kargo aracı kapımın önünden geçtiğini gördüm. Firma alenen kargomu gasp etti ve arayıp şubeye sesimi yükseltmesem belkide kargoyu getirecekleri yoktu. Sürat Kargo artık gözümde Türkiye'nin en kötü en berbat lojistik firması oldu.

 • Mesut15 Mayıs 2015

  Bugün 4ncü gün ve kargo dağıtım aracı yine kapımın önünden geçtiği halde kargom teslim edilmedi ve şubeyi ben aradığımda yetiştirilemedi diyerekten yalan söyleniyor. Sesimizi yükseltince de savcılığa vermekle tehdit ediliyorum. Ben hayatımda böyle rezil kargo firması görmedim, kesinlikle uzak durun, müşteri hizmetleri telefonları bilerek meşkulde tutuyor yarım saatten fazla beklememe rağmen hiçbir operatöre bağlanamadım.

 • Mesut14 Mayıs 2015

  Tarafımı aranan numaraya dönüş yapamıyorum, site üzerinde ki müşteri merkezi numarası ise sürekli dolu zaten daha önce ki aramalarımda da hiçbir zaman ulaşamamıştım ve daha vahim olan kargo şuan halen şubede gözükmekte yani bugünde dağıtıma çıkmamış!

 • Sürat Kargo Temsilcisi14 Mayıs 2015

  Sayın Yetkili; İlgili konuda, yapılan araştırma sonucunda, telefonla ulaşamadığımız müşterimize mail ile bilgi verilmiştir. Saygılarımızla Sürat Kargo A.Ş. Müşteri İlişkileri Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön