17 Nisan 2013

Sürat Kargo 2 Gündür Alınamayan Kargolar!

Firma olarak cari bir müşterinizim. İnternet üzerinden satış yapan holding olan firmalarla çalışan bir firma olarak 2 gündür tüm aramalarımıza rağmen zahmet edip kargo alımı yapmayan Birlik şubenizin ne yapmaya çalışıldığı ilgili inanın bir fikir sahibi olamadık ısrarla aramalarımıza rağmen geldi, gelecek, şimdi çıktı vs. gibi oyalanmamızın sebebini araştırarak henüz mart ayında çok büyük bir firma ile yapmış olduğunuz anlaşmanın gözden geçirilmesini talep edeceğimizi ve alım yapmamanız sebebiyle oluşabilecek iade ve şikayetlerden firma olarak Sürat kargoyu sorumlu tutacağımızı ısrarlı aramalarımızda telefonda konuşmaktan sıkılan işini yapmadıkları için tehdit algılayan sizleri alkışlıyorum.

Seda 69 Okunma

Cevaplar

  • Seda17 Nisan 2013

    Müşteri İlişkileri yetkiliniz Sercan Bey'e ilgilendiği için çok teşekkür ederim. Umarım bir daha benzer sorunlarla karşılaşmayız.

  • Sürat Kargo Temsilcisi17 Nisan 2013

    Sayın yetkili; İlgili konuda, yapılan araştırma sonucunda, telefonla görüşülen müşterimiz bilgilendirilmiştir. Saygılarımızla Sürat Kargo A.Ş. Müşteri İlişkileri Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön