14 Ocak
#13448054

Sürat Kargo 18 Gündür Kargom Gelmedi

Sürat Kargo ile ikinci problem yaşayışım. 27 Aralık 2019 tarihinde bir alışveriş sitesinden aldığım ürün hala elime ulaşmadı. Bugün 18. Gün. Şubeyi aradığımda paketimin akıbetini öğrenip bana döneceklerini söylediler. Takip sistemine göre şubede olması gerekiyor. Umarım kaybolmamıştır.

Elif Elif 335 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Elif20 Ocak

    Bugün 24. Gün. Ne haber var ne de arayan oldu. Saka gibi bir de #Suratliyiz demişsiniz. Bu mesajı okuyanlar size sözüm sudur: her seferinde beni mağdur ettiler, eğer imkanınız varsa Surat Kargoyu asla tercih etmeyin.

  • Sürat Kargo Temsilcisi14 Ocak

    Değerli Müşterimiz, Öncelikle Sürat Kargo'yu tercih ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi adına Müşteri İlişkileri Müdürlüğümüz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü şikayet, bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.suratkargo.com.tr adresimizde yer alan iletişim formumuzu doldurarak ya da [email protected] kanalıyla ilettiğiniz takdirde de sizinle derhal irtibata geçilecektir. Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz. Saygılarımızla Sürat Kargo A.Ş. Müşteri İlişkileri Müdürlüğü #Süratliyiz

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler