Sürat Kargo 12 Gündür Kargo Firmasında Bekleyen Ürün

Demet Demet07 Ağustos 19:32

@Trendyol dan 27.07.2020 de verdiğim sipariş 12 gündür @suratkargotr un Maltepe Aktarma adresinde sabit duruyor. Yetkililerle defalarca yazışmama rağmen hiçbir icraat yok. Ürünü mağazadan alsam daha çabuk olurdu. İade talebi oluşturdum bakalım iade kaç günde yapılacak!

Cevaplar

profile-icon Demet 08 Ağustos 10:20

Çözüm merkezi ile günlerdir yazışıyorum hiçbir işlem yapmadılar, sürekli otomatik olarak kusura bakmayın demekten başka bir icraat yok çözüm merkezinizde. Hala beni arayan yok!

Sürat Kargo Logo Sürat Kargo 08 Ağustos 09:50

Değerli Müşterimiz; Öncelikle yaşamış olduğunuz durumdan dolayı üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz. Geri bildiriminizi Müşteri İlişkileri Müdürlüğü ekibimize ileterek takip sürecini başlattık. En kısa sürede tarafınıza dönüş sağlanacaktır. Bu süreçte sizi istemeden de olsa mağdur ettiğimiz için özür dileriz . Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü şikayet, bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi [email protected] mail adresimize ilettiğiniz takdirde de sizinle irtibata geçilecektir. Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz. Saygılarımızla Sürat Kargo A.Ş. Müşteri İlişkileri Müdürlüğü #Süratliyiz

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler