13 Ocak 2016 #4638033

Sürat Kargo 12 Gün Sonra Teslimat

Kargom 12 gün sonra şubede olduğu ortaya çıkıyor ve kargoya gittiğimde Tümsan1 şubesinde M***isimli personel ve şube müdürü olduğunu düşündüğüm kişi müşteriden özür dilemesi gerekirken üstüne fırça atmaya çalışıyorlar. Kargonun gecikme sebebini soruyorum, M*** isimli personel bana''her şeyi de kargoya atmayın'' diye cevap veriyor.


Hata kimde olduğu 2- 3 kez sorduğumda derince şube faturayı kaybetmiş o yüzden teslimatı yapılmamış. Derince şube Sürat Kargo şubesi değilmiş gibi ''Banane, ben nereden bileyim,1000 tane şubesi var kargonun'' gibi avam ifadelerle müşteriyi gererek sorun çıkardılar. Sonrasında tartışmalar v.s. Sürat Kargo yöneticilerinin cevabını bekliyorum.

Fatih 79 Okunma

Cevaplar

  • Fatih19 Ocak 2016

    Müşteri hizmetlerine şikayetimi bildirdim 6 gün geçti ne arayan var ne soran?

  • Sürat Kargo Temsilcisi13 Ocak 2016

    Sayın Fatih B., Öncelikle Sürat Kargoyu tercihiniz için çok teşekkür ederiz. Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi için Müşteri İlişkileri Müdürlüğümüz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü şikayet, bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.suratkargo.com.tr adresimizde yer alan iletişim formumuzu doldurarak ya da [email protected] kanalıyla ilettiğiniz takdirde de sizinle derhal irtibata geçilecektir. Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz. Saygılarımızla Sürat Kargo A.Ş. Müşteri İlişkileri Müdürlüğü #süratleözenle

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön