Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.

Sürat Kargo 11 Gündür Hala Gelmemiş

profile
29 Mayıs
56

Sürat Kargo'ymuş bir parça kargo İstanbul ®'dan Yalova'ya 11 gündür gelmemiş. Her gün kargonuz dağıtıma çıkmıştır diyorlar ama nasıl bir anlayış demek ki? Keyfi muamele mi yapıyorsunuz? İletişim numaranızda kimse cevap vermiyor.

Sürat Kargo Logo
05 Haziran 11:44

Benzer Şikayetler

Yalova Şubesi Dere Mah. Sürat Kargo İletişim Sorunu

profile
22 Haziran
95

Sürat Kargo Yalova şubesi Dere Mahallesi'ne hiçbir şekilde ulaşamıyoruz. 0226 812 16 46 numaralı iş yerini kaçıncı arıyorum, uzun süre bekliyorum ve açan yok. Telefonlara asla bakmıyorlar ve kargomun nerede olduğunu öğrenemiyorum. İletişim sıkıntısı yaşıyorum. Bu durumun halledilmesini istiyorum.

Yalova Şubesi Dere Mah. Sürat Kargo İletişim Sorunu

Sürat Kargo'nun Dağıtıma Çıktı Deyip Ürünü Teslim Etmemesi

profile
16 Mayıs
369

Sürat Kargo ürünümü teslim etmek için hiçbir şekilde aramadı, evime gelmedi iki kere dağıtıma çıktı deyip ürünü teslim etmedi. Yalova Bayraktepe şubesine kargomu sormak için aradığım da hiçbir şekilde telefona cevap verilmiyor. Nasıl bir iletişim kurulmadan kargom geri gidiyor. Sürat Kargo ile her z...

Sürat Kargo Kayseri Hacılar Şubesine Ulaşamıyorum.

profile
1 gün önce
15

Sürat Kargo Hacılar şubesine asla kati suretle ulaşamıyorum genel merkezi arıyorum biz buradan göremiyoruz diyorlar. Kargom Nevşehir'in bir ilçesine Hacılar şubesi üzerinden gelmekte. Ne genel müdürüne ulaşabiliyorum ne şubeye. Üstelik kargo aracı işletmemin önünden son surat giderek geçiyor. Ortada...

1 Destek

Sürat Kargo Kargomu Kaybetti! Kargomu Bulun Lütfen

profile
2 gün önce
51

15828157811151 takip numaralı kargom 10 gündür aktarmada bekliyor ve ürünün kaybolmuş olabileceği söyleniyor ilgilenen kimse yok! İçerisindeki ürün 2500 TL değerinde lütfen aktarma merkeziyle iletişime geçin ve bana kargomu ulaştırın beni mağdur ettiniz!

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

0 Yorum

Üye marka, tüm şikayetlere geri dönüş yapmak ve müşteri memnuniyetini artırmak için platformda yerini alır. Şikayetvar hizmetlerini etkin bir şekilde kullanarak müşteri deneyimini sürekli iyileştirmeye çalışır.
Sürat Kargo Şikayetvar üye markasıdır
Cevaplandı
Ortalama Cevaplama Süresi 6 sa 43 dk
Benzer Şikayet Yaz