Sürat Kargo 10 Günder Gelmeyen Kargo

Çağrı Çağrı08 Eylül 00:02

Hepsiburada'dan yanlış adrese teslim edilen kargoyu, Sürat Kargo Ankara Yaşamkent Şubesini 31 Ağustos - 7 Eylül arasında 32 kere aramama, 2-3-4-7 Eylül de 0850'li numaralarını arayıp Kurye istememe ve onların göndereceğiz demesine rağmen gelip kargomu almadılar. Kargo Kitaplık olduğu için arabaya sığmıyor ve ben gidip bırakamıyorum. Başka bir firma da çağıramıyorum çünkü, Hepsiburada'da ki satıcı sadece bunları kullanıyor. Bunların bilmezliği yüzünden kargomun iade süresi dolacak.

Cevaplar

profile-icon Çağrı 10 Eylül 17:17

Pazartesiyi Salıya bağlayan gece bu şikayeti yazdım. Sabah yayına girdi ve gün içinde Sürat Kargo'dan bir hanım arayıp kargomun alınacağını söyledi. Salı gelmediler, çarşamba gelmediler. Hanımefendi tekrar aramadı. Perşembe günü 5te Sürat Kargo'nun çalıştığı taşeronlardan biri geldi. 10 gün oldu dedim, ben bilemem ben Sürat Kargo'nun elemanı değilim dedi. Kargomuz varsa verecekmişiz. Tatava yapmayına getiriyor lafı. Biz kargoyu 10 günün sonunda bu sabah, Sürat Kargo'ya zahmet olmasın diye başka bir kargoyla göndermiştik, bu çok saygılı arkadaşı gönderdik. Umarım Sürat Kargo gibi şirketler hiç varolmaz, biz de saçma sapan şekillerde bu abuk subuk durumlara girmek zorunda kalmayız.

Sürat Kargo Logo Sürat Kargo 08 Eylül 08:16

Değerli Müşterimiz; Öncelikle yaşamış olduğunuz durumdan dolayı üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz. Geri bildiriminizi Müşteri İlişkileri Müdürlüğü ekibimize ileterek takip sürecini başlattık. En kısa sürede tarafınıza dönüş sağlanacaktır. Bu süreçte sizi istemeden de olsa mağdur ettiğimiz için özür dileriz . Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü şikayet, bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi [email protected] mail adresimize ilettiğiniz takdirde de sizinle irtibata geçilecektir. Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz. Saygılarımızla Sürat Kargo A.Ş. Müşteri İlişkileri Müdürlüğü #Süratliyiz

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler