01 Kasım 2016 #6828003

Sürat Kargo 1 Senedir Çözüm Yok!

4/11/2015'te hasarlı olarak tarafıma ulaştırılan hasarlı kargonun, tutanağı tutulup fotoğrafları çekilip aracı şubeye teslim edildi. Fakat konunun üzerinden 11 ay geçti ve haftada saati tarihi ve kiminle görüştüğümün notuyla birlikte ses kaydını da elimde bulundurduğum 10'larca görüşme yaptım. İnada bindirdim ve haftada en az 4-5 defa aradım müşteri hizmetlerini fakat 11. aydayız ne bir geri dönüş aldım ne de bir sonuç.


Şubeye gidiyorum tutanak ve ürünle birlikte genel merkeze gönderdiğini bana geri dönüş olacağından başka bir bilgiye sahip değil, müşteri hizmetlerini arıyorum "Evet B*** Bey üzerinden epey süre geçmiş ben derhal bir şikayet kaydı oluşturup tarafınıza acilen bilgi verilmesini üstlerime iletiyorum" gibi cevaplar alıyorum. Saydığım zaman bugün 17:00'da 125. görüşmemi yaptım. Müşteri hizmetleriyle aldığım cevap öncekilerle aynı.

Berkay 239 Okunma

Cevaplar

  • Sürat Kargo Temsilcisi01 Kasım 2016

    Sayın BERKAY M., Öncelikle Sürat Kargoyu tercihiniz için çok teşekkür ederiz. Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi için Müşteri İlişkileri Müdürlüğümüz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü şikayet, bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.suratkargo.com.tr adresimizde yer alan iletişim formumuzu doldurarak ya da [email protected] kanalıyla ilettiğiniz takdirde de sizinle derhal irtibata geçilecektir. Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz. Saygılarımızla Sürat Kargo A.Ş. Müşteri İlişkileri Müdürlüğü #süratleözenle

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön