Sürat Kargo 1 Haftadır Teslim Olmayan Kargo

Oğuzhan Oğuzhan4 hafta önce

23.10.2019 da şubenize teslim edilen kargom, 5. Gün oldu hala teslim edilmedi. 2 gündür Ferah acenteniz tarafından Kurye Dağıtıma çıktı olarak görülüyor. Ancak bırakın kuryeyi, şubenin zaten telefonlara bakmadığı yetmiyor gibi merkeziniz olan 0850 202 02 02 numaralı telefon da sistemsel hata yüzünden hizmet verememektedir diyor. Kargo teslimatlarımız tamamen insafınıza, canınızın keyfinizin istemesine kalmış.

  • - Görüntüleme
  • 1Destekçi

Cevaplar

profile-icon Oğuzhan 4 hafta önce

Sayın Yetkili, Bu cevaplarınıza artık alıştık, her iletişime geçtiğimiz de aynı sözleri söylüyorsunuz. İlettik, en kısa sürede dönüş sağlanacak vb... İlgili şubeniz ile her kargomda aynı sorunu yaşıyorum. Gerçekten artık bir çözüm üretiniz.

Sürat Kargo Logo Sürat Kargo 4 hafta önce

Değerli Müşterimiz; Öncelikle yaşamış olduğunuz durumdan dolayı üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz. Geri bildiriminizi Müşteri İlişkileri Müdürlüğü ekibimize ileterek takip sürecini başlattık. En kısa sürede tarafınıza dönüş sağlanacaktır. Bu süreçte sizi istemeden de olsa mağdur ettiğimiz için özür dileriz . Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü şikayet, bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi [email protected] mail adresimize ilettiğiniz takdirde de sizinle irtibata geçilecektir. Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz. Saygılarımızla Sürat Kargo A.Ş. Müşteri İlişkileri Müdürlüğü #Süratliyiz

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler