Sürat Kargo 1 Haftadır Kargo Gelemedi

Samet Samet17 Kasım 2019 01:34

Hepsiburada'dan aldığım ürün 11 Kasım günü kargoya verildi ve bana hala ulaşmadı. Kayseri'den Muğla'ya 6 gündür kargo nasıl gelmez? Kargo takip numarasından bakıldığında (Ekran görüntüsü ekledim) kargo 2 kez kaybolup bulunmuş, sonra ise tam 3 kez tamamen saçma ve alakasız bir il ve ilçede teslimat şubesi olarak bırakılmış. Ya ciddi ciddi soruyorum, sizin okuma yazmanız yok mu? Bu nasıl bir saçmalıktır? Kargo yarı ülkeyi gezdi! Size nolur nolmaz söyleyeyim, ben Muğla Fethiye'de yaşıyorum. Muğla hani şu meşhur Bodrum, meşhur Fethiye ve Marmarisin olduğu, denizin masmavi olduğu harika il. Kargomla artık beni kavuşturun, gezmekten bıkmış bunalmış.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

profile-icon Samet 22 Kasım 2019 21:48

Benimle iletişime geçmeniz, kargonun teslimatı gibi, 1 haftadır gerçekleşmedi... Gerçekten rezil bir durum! Beni ne aradılar, ne mesaj geldi ne başka bir şey. Kargo 1 hafta sonunda geldi!

Sürat Kargo Logo Sürat Kargo 18 Kasım 2019 08:36

Sayın SAMET A , Öncelikle Sürat Kargo'yu tercih ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi adına Müşteri İlişkileri Müdürlüğümüz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü şikayet, bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.suratkargo.com.tr adresimizde yer alan iletişim formumuzu doldurarak ya da [email protected] kanalıyla ilettiğiniz takdirde de sizinle derhal irtibata geçilecektir. Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz. Saygılarımızla Sürat Kargo A.Ş. Müşteri İlişkileri Müdürlüğü #Süratliyiz

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler