1 g
Yorum Yap
#11856627

Sürat, Kaç Gündür Kargoyu Bekliyoruz!

Bir hafta öncesinden İnternet üzerinden yaptığımız alışveriş Sürat Kargo ile gönderilmiş. Kaç gündür kargoyu bekliyoruz hala alıcı şubede diyor, eve bir türlü getiremediler.


Gündüz çalıştığım için almaya da çıkamıyorum. Arıyoruz telefonlara da bakmıyorlar. Böyle rezalet görmedim. Ankara Etimesgut şubesi.

Mustafa Mustafa 275 Okunma Yorum Yap

Cevaplar

  • Mustafa1 g

    Az önce eşim dışarı çöp dökmeye çıkmış binanın dış kapısında bir kağıt gördüm diyor şubeden teslim alın diye kargoyu. Kapıya kadar geliyor zile basmıyor kapıya kadar geliyor neden aramıyor kapıya kadar gelip kağıt bırakıp gidiyor bu kuryeler napıor bu ne rezalet böyle bunun bir açıklaması olamaz lütfen irtibata geçin kargomu evime getirsinler şubeye filan gitmiyorum.

  • Sürat Kargo Temsilcisi1 g

    Sayın Mustafa Ö , Öncelikle Sürat Kargo'yu tercih ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi adına Müşteri İlişkileri Müdürlüğümüz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü şikayet, bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.suratkargo.com.tr adresimizde yer alan iletişim formumuzu doldurarak ya da [email protected] kanalıyla ilettiğiniz takdirde de sizinle derhal irtibata geçilecektir. Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz. Saygılarımızla Sürat Kargo A.Ş. Müşteri İlişkileri Müdürlüğü #Süratliyiz

Ziyaretçi Yorumları