14 Ekim
#12781519

Şehitlik Sürat Kargo Şubesine Ulaşamıyorum

Cuma gününden beri Şehitlik şubesine ulaşamıyorum. GittiGidiyor'dan iade ürünüm var cumartesi günü dağıtıcıya verdim aldı arabaya attı ne takip numarası verdi ne bir şey verdi sorun olursa sizi ararlar dedi ortada kargo yok karşı taraf takip numarası istiyor yoksa para satıcıya geçecek. Telefonla aralıksız şubeyi arıyorum ama maalesef bakan yok telefon sanırım süsü için orada bulunuyor. 08502020202 numaralı numara ancak notumu alıp kayıt açıyor başka bir işe yaramıyor versin bu şubenin. Bana ulaşılmasını istiyorum kargom gitti mi gitmedimi bilgi istiyorum ya da paramı Sürat Kargo'dan istiyorum. Yetti be. Ürün satanlar sizde Sürat Kargo'ya vermeyin kardeşim.

Birgül Birgül 1.191 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Birgül14 Ekim

    Sürat Kargo'ya teşekkür etmiyorum sadece Şehitlik şubesinden eda hanıma çok ama çok teşekkür ederim sorunumu o çözdü müşteri hizmetleri bilmem ne boş.

  • Birgül14 Ekim

    Sizin alt yapınızdan kaynaklı sc kodu çalışmıyormuş şimdi de satıcıya ulaşamıyorum bu ürünü nasıl yolluyacagım ben

  • Sürat Kargo Temsilcisi14 Ekim

    Sayın BIRGÜL G, Öncelikle Sürat Kargo'yu tercih ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi adına Müşteri İlişkileri Müdürlüğümüz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü şikayet, bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.suratkargo.com.tr adresimizde yer alan iletişim formumuzu doldurarak ya da [email protected] kanalıyla ilettiğiniz takdirde de sizinle derhal irtibata geçilecektir. Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz. Saygılarımızla Sürat Kargo A.Ş. Müşteri İlişkileri Müdürlüğü #Süratliyiz

Ziyaretçi Yorumları