10 Ağustos
#12418412

Samandıra Aktarma Sürat Kargo

Ayın altısında aktarmada olan kargom hala aktarmada gözüküyor. Samandıra aktarmadan kargo henüz gelmedi 4 gündür bekliyorum hala aktarmada gözüküyor. Sürat Kargo biraz daha süratli olsa daha iyi olur. Sağlıklı bir netice alabilmek için bekliyorum şikayetim bu doğrultuda.

Burak Burak 180 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Burak'ın Teşekkür Mesajı23 s

    İlginiz için teşekkür ederim

  • Burak2 g

    Dönüş yapıldı ancak kaç gün oldu hala sonuç alamadık ve kargomun nerede olduğunu dahi bilmiyorum. Şubeye gidiyorum bilmiyoruz diyorlar arıyorum bilmiyoruz ilgileneceğiz diyorlar. Ancak elinizde olan kargonun en azından nerede olduğunu nasıl bilmiyorsunuz.

  • Sürat Kargo Temsilcisi10 Ağustos

    Sayın Burak D, Öncelikle Sürat Kargo'yu tercih ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi adına Müşteri İlişkileri Müdürlüğümüz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü şikayet, bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.suratkargo.com.tr adresimizde yer alan iletişim formumuzu doldurarak ya da [email protected] kanalıyla ilettiğiniz takdirde de sizinle derhal irtibata geçilecektir. Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz. Saygılarımızla Sürat Kargo A.Ş. Müşteri İlişkileri Müdürlüğü #Süratliyiz

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler