Deprem destek listelerine hızlı erişin!
Sürat Kargo ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Cagla sonuçtan hiç memnun değil

Lüleburgaz Sürat Kargo'nun İlgisizliği

293
Cagla
Cagla 24 Mayıs 2022 11:08

Yine bir Lüleburgaz Sürat Kargo sorunu. İyi ki şikayetimi silmemişim bir gram ilerleyememişsiniz. Günlerdir kargom şubede bekliyor. Ve telefona bakan biri olmayınca kimseye ulaşamıyorum. Artık firmalardan Sürat Kargo ise alışveriş yapmayacağım diyeceğim.

Gelişme
Gelişme

08 Haziran 2022 00:47

Lüleburgaz Sürat Kargo şubesine lütfen eleman alın! Ya bu kadar mı rezil rüsva bir firmasınız! " Kargoyu şubeden alacak " ne demek! O zaman siz niye varsınız! Allah kahretsin sizi ya! Sizin yüzünüzden her alışveriş yaptığımda kargo firmasını soracağım! Rezil, ahlaksız insanlarsınız! Sadece insanları mağdur edin! İğrençsiniz! Kimse buradan kargo vermesin rezil hepsi!

03 Haziran 2022 16:01

Lüleburgaz Sürat Kargo'da kargom 5 gündür bekliyor. Asla ama asla telefonları açmıyorlar. Bugün Sürat Kargo genel merkezde ki müşteri temsilcisine ulaştım o da asla yardımcı olmadı ki bence çalışan sıkıntısı da var firmada. İşini düzgün yapan insanlar ise alın! Ne Yurtiçi Kargo'da ne Aras kargoda böyle bir sıkıntı yaşamıyorum. İşinizi yapamıyorsanız bu işten vazgeçin!

Sürat Kargo Logo
Sürat Kargo24 Mayıs 2022 11:20

Benzer Şikayetler

profile
5
2 gün önce

Sürat Kargo Paketimi Getirmiyor

Sürat Kargo gülsuyu şubesinin ikinci mağduriyetinin yaşıyorum. Cidden çok kötü bir firma. Kargolarımı 1 ay boyunca getirmiyor. Hiçbir çözüm üretmiyorlar. Eleman eksikliğinin olduğunu savunuyorlar. Bu beni zerre kadar alakadar etmiyor. Acilen kapatılmalı bu firma.

profile
9
2 gün önce

Sürat Kargo Keyfi Teslimat Yapıyor

Sürat Kargo Sabiha Gökçen şubesi 11.03.2023 tarihinde teslim aldığı kargomu 9 gündür teslim etmiyor. Şube telefonları açmıyor hiçbir şekilde ulaşamıyoruz yetersiz bir firma bu kargo firmasını asla tercih etmem. Tekrar karşınızda muhatap bile bulamıyorsunuz.

profile
143
3 gün önce

Sürat Kargo Kargo Teslim Edilmedi

12 Mart tarihinde Trendyol'dan sipariş verdim ve kargo firması sürat kargoydu. Kaç gün oldu ama hâlâ siparişim gelmedi. Dağıtıma çıkarıldı görünüyordu fakat şu an teslim edilemedi olarak görünüyor. Ürün asla tarafıma ulaşmadı. Siparişim teslim edilmedi ve satıcıya doğru yola çıkmış görünüyor. Kargo ...

profile
47
3 gün önce

Sürat Kargo Desi Ölçüsünü Yüksek Girip Daha Yüksek Ödeme Alıyor

Sürat Kargo anlaşmalı firmadan 3 koli siparişim geldi. Anlaşmalı tarifeden benden 970 TL ücret talep ettiler. Dedim nasıl olur. Baktım ki 70 desi gelmeyecek kolilerin her birinde 270 desi yazıyordu. Aradım sordum, önce fiyatı bu dediler, sonra da üzerinde 270 desi yazdığını fark ettiğimi belirtince...

profile
400
4 gün önce

Sürat Kargo Kargoyu Teslim Etmedi

Sürat Kargo Esenler son durak şube İstanbul içi kargo yu iki gündür teslim etmiyor telefon u açan yok İstanbul dan Konya'ya kargo verdim. Yurtiçi bir günde teslim etti. Bedava mı getiriyorsunuz kafanıza göre bugün gelecek yarın gelecek başıboş firma telefon u açan yok

Sürat Kargo Kargoyu Teslim Etmedi
Sürat Kargo Kargoyu Teslim Etmedi
profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .