Sürat Kargo ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

İş Bilmez Kağnı Hızında Sürat Kargo!

311görüntüleme
Güldane
Güldane 21 Kasım 2020 11:40

10 gün önce almış olduğum ürünler biri Gölcük diğeri Sarıkamış şubesinde görünüyor. Ama bir türlü teslimat yapılmıyor defalarca aramama rağmen telefonlara bakan bir canlı varlık yok buna genel müdürlük ve bölge müdürlüğü dahil.

 Müşteri temsilcisi lakayıtlık dışında hiçbir yardımı olmuyor sadece telefonu yüzüne kapatıyor. Bir daha Sürat Kargo'dan bir şey göndermem. Kağnı ile göndermek daha mantıklı. En azından bir muhatabın canlı varlık var.

Sürat Kargo Logo
Sürat Kargo21 Kasım 2020 11:47

Değerli Müşterimiz; Öncelikle yaşamış olduğunuz durumdan dolayı üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz. Geri bildiriminizi Müşteri İlişkileri Müdürlüğü ekibimize ileterek takip sürecini başlattık. En kısa sürede tarafınıza dönüş sağlanacaktır. Bu süreçte sizi istemeden de olsa mağdur ettiğimiz için özür dileriz . Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü şikayet, bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi [email protected] mail adresimize ilettiğiniz takdirde de sizinle irtibata geçilecektir. Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz. Saygılarımızla Sürat Kargo A.Ş. Müşteri İlişkileri Müdürlüğü #Süratliyiz

0 Yorum

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Benzer Şikayetler