Hiç Gelmeyen Ama Geldik Bulamadık Bahanesine Sığınan Sürat Kargo

Öznur Öznur22 Kasım 2020 10:25

Trendyol'dan alışveriş yaptım kargo takip numaram 23140677557692, buraya kadar normal her şey alışveriş yaptığım tarih 9 Kasım, bugün 22 Kasım bakın aradaki gecikmeden bahsetmiyorum bile ama Sürat Kargo 3 gündür kargoyu dolaştırıyor ve bugün de iade sürecinde gözüküyor ama bana kargo hiç gelmedi Sürat Kargo bizim eve uğramadı bile şimdi kesin geldik yoktunuz sloganıyla hareket edip kargomu iade edecekler ama bundan sonra alışverişlerimde inanın Sürat Kargo varsa in içinde ben tercih etmeyeceğim.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

profile-icon Öznur 23 Kasım 2020 10:56

İzmir Menderes şubeniz nihayet telefonu açma zahmetinde bulundu ve bilin bakalım ne olmuş tabi ki gelmişler ama evde yokmuşuz! Sonuç olarak kargo iade! 4 gündür evde kargo beklediğim için kesinlikle kabul etmiyorum söylediğiniz bahaneyi yazabileceğim her yerden de sizi şikayet edeceğim insanları aptal yerine koyduğunuz için!

Sürat Kargo Logo Sürat Kargo 23 Kasım 2020 09:07

Değerli Müşterimiz; Öncelikle yaşamış olduğunuz durumdan dolayı üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz. Geri bildiriminizi Müşteri İlişkileri Müdürlüğü ekibimize ileterek takip sürecini başlattık. En kısa sürede tarafınıza dönüş sağlanacaktır. Bu süreçte sizi istemeden de olsa mağdur ettiğimiz için özür dileriz . Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü şikayet, bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi [email protected] mail adresimize ilettiğiniz takdirde de sizinle irtibata geçilecektir. Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz. Saygılarımızla Sürat Kargo A.Ş. Müşteri İlişkileri Müdürlüğü #Süratliyiz

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler