14 Ekim 2013

Bilgisiz Sürat Kargo Görevlisi!

12. 10. 2013 tarihinde n11. com üzerinden aldığım ürünleri getiren isminin K** olduğunu söyleyen Söke Sürat Kargo yetkilisine ürünleri kendisinin nezaretinde açmak isteğimi ve eksik/hasarlı olması durumunda bunu tutanağa bağlamaları isteğimi beyan ettiğimde böyle bir işlemi yapmaya yetkili olmadığını ve kargoyu teslim alıp sorun çıkarsa satıcı ile görüşmem gerektiğini, tutanak tutamayacağını beyan etti.


Kargoya kabul etmedim ve durumu Çağrı Merkezi'ne ismini hatırladığım kadarıyla İ** olan kişiye ilettim ve 'kargoyu getiren kişinin doğru bilgi verdiğini' beyan etmesi üzerine başka bir yetkili ile görüşmek istediğimi söyleyince 'git bir daha ara başka biriyle görüş o zaman' demiştir.

Özgür 85 Okunma

Cevaplar

  • Özgür16 Ekim 2013

    Sorunun çözümüne dair somut ne yaptınız? 1-Kargoyu açıp kontrol etmeme izin vermeyen ve sorun/hasar durumunda tutanak tutmayacağını belirten kargoyu getiren görevli 2-Kargoyu mecburiyetten bu şartlardan dolayı alamadığım ve mağdur olduğum için yardım talep ettiğim Müşteri Hizmetleri yetkilisinin (ismi İBrahim ve 12-13-14/10/2013 tarihlerinde yaptığım her aramada bu şahıs telefonu açtı, sanırım bayram öncesi tek kişi tüm Türkiye'ye baktı) merdivenaltı esnaflarında görebileceğimiz tutum ve davranışı 3-Ürünler n11 üzerinden alındığı için 3 günlük süre dolacağı ve ürünü bu şartlar altında teslim alamadığım için sistem otomatik onay vereceği için taksi tutarak cebimden ücretini ödeyerek şubeye gittiğimde orada bulunan görevlinin anlattıklarımdan sonra ibret verici tavsiyesi 'en sağlamı internetten ürün almayacaksın abi!' Kesinlikle uzak durulması gereken bir şirket Sürat Kargo.Aradılar ve arayan yetkili sadece dinledi!Konu 'kendi içimizde hallederize' getirildi.Bu kadar maddi-manevi mağdur edilmişim farklı çalışanlar tarafından ancak 'konuşmaları dinleyip ilgili kişilerden savunmaları alıp size bilgi verelim' denilmedi!Bunu beklemekte sanırım benim en büyük hatam oldu.Site yönetiminden rica ediyorum,şikayetimi bu şartlar altında 'Çözüldü' olarak yayınlamasın lütfen.

  • Sürat Kargo Temsilcisi14 Ekim 2013

    Sayın Yetkili; İlgili konuda, yapılan araştırma sonucunda, telefonla görüşülen müşterimiz bilgilendirilmiştir. Saygılarımızla Sürat Kargo A.Ş. Müşteri İlişkileri Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön