07 Eylül
#12564840

Akşehir Sürat Kargo İşini Yapmıyor

Konya/Doğanhisar adresli bir kargom vardı. Akşehir'e gelen kargo teslimat yapmadan (Doğanhisar şubeye hizmeti olmadığını iddia ederek) bilgi vermeden kafasına göre iade gerçekleştirmiştir. Ayrıca Akşehir şubeye telefonla hiçbir şekilde ulaşılmıyor. Bizzat gidildiğinde ise SMS'ın ücretli olduğunu ve bu sebeple SMS atılmadığını söylemiştir. Sürat Kargo merkez ise SMS atıldığını, Doğanhisar'a gidilip kişinin bulunmadığını söylemektedir.


Hata telafi etmek gibi bir dertleri de olduğunu düşünmüyorum. Bu konuşmaların gayet haklı durumdalarmış gibi yapılması hiçbir mahcubiyetleri olmaması insanı daha da sinirlendiriyor. Genel Sürat Kargo için bir şey söylemem doğru olmaz belki ama Akşehir şube işini doğru düzgün yapmıyor.

Semiha Semiha 2.082 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Sürat Kargo Temsilcisi07 Eylül

    Sayın SEMIHA K , Öncelikle Sürat Kargo'yu tercih ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi adına Müşteri İlişkileri Müdürlüğümüz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü şikayet, bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.suratkargo.com.tr adresimizde yer alan iletişim formumuzu doldurarak ya da [email protected] kanalıyla ilettiğiniz takdirde de sizinle derhal irtibata geçilecektir. Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz. Saygılarımızla Sürat Kargo A.Ş. Müşteri İlişkileri Müdürlüğü #Süratliyiz

Ziyaretçi Yorumları