08 Kasım
#12928027

15 Gündür Sürat Kargo Şubesi Kargoyu Teslim Etmedi

Sürat Kargo Tosya şubesi 15 gün önce kargolanmış ürünü teslim etmiyor. Sürat Kargo müşteri hizmetlerini de arayıp konuyu iletmeme rağmen aynı durum devam ediyor şikayetlere kulak asılmıyor. Sanırım güvendikleri bir yerler var! Aşağıya kargo hareketlerini bırakıyorum. Belki utanırlar!

Ahmet Ahmet 456 Okunma 1
Yorum Yap

Cevaplar

  • Ahmet08 Kasım

    Yukarıdaki cevabı okuyan da sizi aramadan buraya yazmışım da bana yol yordam gösteriyorsunuz sanar. Günler önce sizi aradım şikayetimi ilettim. Hangi gün hangi saat döndünüz?

  • Sürat Kargo Temsilcisi08 Kasım

    Sayın AHMET TURGAY S, Öncelikle Sürat Kargo'yu tercih ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi adına Müşteri İlişkileri Müdürlüğümüz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü şikayet, bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.suratkargo.com.tr adresimizde yer alan iletişim formumuzu doldurarak ya da [email protected] kanalıyla ilettiğiniz takdirde de sizinle derhal irtibata geçilecektir. Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz. Saygılarımızla Sürat Kargo A.Ş. Müşteri İlişkileri Müdürlüğü #Süratliyiz

Ziyaretçi Yorumları