24 Aralık 2015

Sürat Kargo Zamanında Kargo Teslimatı Yapılmaması.

Sürat Kargo telefonlarına ulaşılamıyor ne zamanında gönderi yapabiliyoruz ne de gelen kargoyu zamanında teslim alabiliyoruz. 24 saatte adrese teslim diye telefonda reklam yapıyorlar aslı astarı yok. 8 gündür gönderilen kargomu alamadım. Şubeyi defalarca aramama rağmen telefonlarını açmıyorlar. Genel merkez de başından savar şekilde tamam araştırıyoruz. Bu gün teslim edilecek diyorlar bu gün 8 gün oldu hala gelen kargomu alamadım. Son derece ciddiyetsiz bir firma.

Kamuran 47 Okunma

Cevaplar

 • Kamuran 26 Aralık 2015

  Sürat Kargo yetkilileri ile defalarca yapılan görüşmelere rağmen hala daha sorunumuz çözülmüş değil bu kadar duyarsız olmalarını anlayamıyorum. Üstelik şahsi kargoda değil şirketin çalışan personellerine verilecek iş kıyafetlerinin olduğu bi koli ve tam bir haftadır teslim alamadık son derece mağdur ettiler. Neden bu kadar bekletirler amaçları ne, nasıl bir iş anlayışı adına hiç yakışmıyor. Sürat Kargo adını değiştirip yavaş kargo yapabilir.

 • Kamuran 25 Aralık 2015

  Sürat Kargo yetkilileri ile defalarca yapılan görüşmelere rağmen hala daha sorunumuz çözülmüş değil bu kadar duyarsız olmalarını anlayamıyorum. Üstelik şahsi kargoda değil şirketin çalışan personellerine verilecek iş kıyafetlerinin olduğu bi kargo ve tam bir haftadır teslim alamadık son derece mağdur ettiler. Neden bu kadar bekletirler amaçları ne, nasıl bir iş anlayışı adına hiç yakışmıyor. Sürat Kargo adını değiştirip yavaş kargo yapabilir.

 • Kamuran 24 Aralık 2015

  Sayın yetkili saat 16:06 ve hala kargodan bir haber yok. Hala teslimat yapılmadı. Bilgilerinize. Kamuran salman

 • Sürat Kargo Temsilcisi24 Aralık 2015

  Sayın Kamuran S., Öncelikle Sürat Kargoyu tercihiniz için çok teşekkür ederiz. Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi için Müşteri İlişkileri Müdürlüğümüz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü şikayet, bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.suratkargo.com.tr adresimizde yer alan iletişim formumuzu doldurarak ya da [email protected] kanalıyla ilettiğiniz takdirde de sizinle derhal irtibata geçilecektir. Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz. Saygılarımızla Sürat Kargo A.Ş. Müşteri İlişkileri Müdürlüğü #süratleözenle

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön