11 Ocak 2016

Sürat Kargo Yırtık Koli Teslim Ediliyor.

Alanya Sürat Kargo Hacet şubesi nasıl bir yetenek nasıl bir tecrübe ne yapmaya çalışıyorlar hala anlamış değilim 15'e yakın farklı günlerde bayilerimize kargo çıkardım farklı farklı kişiler 13 tanesinde aynı şikayet kargo bariz bir şekilde yırtık yağmurda bırakma patlak teslim etme ve en üzücüsü abi sen buna kaç para verdin örnek 100 TL diyor müşteri kargocu da şunu söylüyor "abi seni kandırmışlar" şuna bak içinde ne olduğunu ne işe yaradığını nereden biliyorsun sen kargonu teslim et dön geriye değil mi burnunu bilmediğin yere sokma ne diyeceğimi ne söyleyeceğimi bilemedim. Şirket yetkililerine söylendi ilgilenen yok Anadolu Pzarlama da Sürat Kargo'yla anlaşmış maalesef.

Tunahan 193 Okunma

Cevaplar

  • Sürat Kargo Temsilcisi15 Mart 2016

    Sayın TUNAHAN D, Öncelikle Sürat Kargoyu tercihiniz için çok teşekkür ederiz. Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi için Müşteri İlişkileri Müdürlüğümüz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü şikayet, bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.suratkargo.com.tr adresimizde yer alan iletişim formumuzu doldurarak ya da [email protected] kanalıyla ilettiğiniz takdirde de sizinle derhal irtibata geçilecektir. Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz. Saygılarımızla Sürat Kargo A.Ş. Müşteri İlişkileri Müdürlüğü #süratleözenle

  • Tunahan 11 Ocak 2016

    Alanya Sürat Kargo hacet şubesi nasıl bir yetenek nasıl bir tecrübe ne yapmaya çalışıyorlar hala anlamış değilim 15 se yakın farklı günlerde bayilerimize kargo çıkardım farklı farklı kişiler 13 tanesinde aynı şikayet kargo bariz bir şekilde yırtık yağmurda bırakma patlak teslim etme ve en üzücüsü abi sen buna kaç para verdin örnek 100 TL diyor müşteri kargocuda şunu söylüyor abi seni kazıklamışlar kandırmışlar suna bak içinde ne olduğunu ne işe yaradığını nereden biliyorsun sen kargonu teslim et don geriye dimi burnunu bilmediğin yere sokma ne diyeceğimi ne söyleyeceğimi bilemedim şirket yetkililerine söylendi ilgilenen yok Anadolu pazarlamada da sürat kargoyla anlaşmış maalesef.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön