Sürat Kargo Yetersiz Müşteri Temsilcileri.

Hanife O. |

İki gündür kargom kuryeye teslim edildi gözüküyor. Ancak ne gelen var ne giden evde kargo bekliyoruz. Birde kargomun teslim edildiği şubeyi arıyorum açan yok telefonları. Zor bela müşteri temsilcisine bağlandım sağ olsun müşteri temsilcisi diye koyduğunuz hanımefendi zorla konuşuyor. Cevap vermek bile zor geliyor. Bilgilendirme istiyorum diyorum ses yok. Telefonu açan yok diyorum cumaya gitmişlerdir diyor. Kargom nerede kuryede mi şubede mi diye soruyorum müşteri temsilcisi diye koyduğunuz hanımefendi soruma cevap vermek yerine ben ilettim teslimatı diyor. Bugün ulaşır mı diyorum, yine cevap yok. Hayır anlamıyorum kendini bile temsil edemeyen insanları neden müşteri temsilcisi diye koyuyorsunuz?

Etiketler :

Geç Teslimat Çağrı Merkezi Personel Davranış

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 24 Temmuz
  15:18

  Sayın Hanife O.,

  Öncelikle Sürat Kargoyu tercihiniz için çok teşekkür ederiz.

  Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi için Müşteri İlişkileri Müdürlüğümüz sizinle irtibata geçecektir.

  Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü şikayet, bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.suratkargo.com.tr adresimizde yer alan iletişim bize ulaşın kısmından iletişim formumuzu doldurarak ya da kargomusterihizmetleri@suratkargo.com.tr kanalıyla ilettiğiniz takdirde de sizinle derhal irtibata geçilecektir.

  Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz.

  Saygılarımızla
  Sürat Kargo A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Müdürlüğü
  #süratleözenle