05 Eylül 2014

Sürat Kargo Yavaş Hizmet, Ulaşılmaz Müşteri Hizmetleri!

İnternette yaptığım alışveriş sonrası 03.09.2014 de Tuzla Genç Osman şubesine gelen kargom sözüm ona 4.09.2014 de elimde olacaktı ama maalesef kargo hala kuryede gözüküyor. Şubeyi arıyorum önce meşgul çalıyor sonra tekrar aradığımda çalıyor açan yok, inatla arıyorum açıp kapatıyorlar.

0850 202 0 202 no'lu müşteri hizmetlerini arıyorum bağlanmak imkansız, 15 dk bekledim en sonunda kapattım. Şu an bu yazıyı yazarken bile hala müşteri hizmetlerine bağlanmaya çalışıyorum nafile. Kargo şirketinin adı Sürat ama iş isimle bitmiyor hem çok yavaş hemde ulaşabileceğiniz bir muhatap yok.

Ergün 125 Okunma

Cevaplar

  • Ergün05 Eylül 2014

    Klasik cevap aradıklarında sorunu çözdüklerini sanıyorlar. Daha merkez müşteri hizmetleri kendi şubesi ile irtibaata geçemedi telefonumuzu açmadılar diyorlar. Cidden ciddiyet ve kurumsallıktan uzak bir şirketsiniz. Dedikleri tek şey şikayetinizi işleme alıyoruz eee sonuç benim kargom gene ortada yok !!!

  • Sürat Kargo Temsilcisi05 Eylül 2014

    Sayın Yetkili; İlgili konuda, yapılan araştırma sonucunda, telefonla görüşülen müşterimiz bilgilendirilmiştir. Saygılarımızla Sürat Kargo A.Ş. Müşteri İlişkileri Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön