15 Ekim 2016

Sürat Kargo Yavaş Çalışıyor.

Verdiği hizmet çok yavaş. Kargolar zamanında teslim edilmiyor. Kargolar geldiğinde ezik ve yıpranmış bir şekilde geliyor.

Veysel 43 Okunma

Cevaplar

  • Veysel'in Teşekkür Mesajı19 Ekim 2016

    Böyle ilgili, çalışkan, başarılı ve çok yetenekli bir temsilciye sahip olduğunuz için sizleri kutlarım EMEL Hanım’a müşteriniz olarak çok teşekkür ederim.

  • Veysel19 Ekim 2016

    Mesterı hizmetleri beni aradı sabah saat 11:00 gibi musayıt olmadığımı ve beni öğleden sonra aramalarını rica ettim. Geri dönüşüm olarak kimse beni aramadı.

  • Sürat Kargo Temsilcisi15 Ekim 2016

    Sayın Veysel C., Öncelikle Sürat Kargoyu tercihiniz için çok teşekkür ederiz. Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi için Müşteri İlişkileri Müdürlüğümüz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü şikayet, bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.suratkargo.com.tr adresimizde yer alan iletişim formumuzu doldurarak ya da [email protected] kanalıyla ilettiğiniz takdirde de sizinle derhal irtibata geçilecektir. Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz. Saygılarımızla Sürat Kargo A.Ş. Müşteri İlişkileri Müdürlüğü #süratleözenle

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön