Sürat Kargo Yanlış Şubeye Bırakıldığı İçin Teslim Tarihinde Teslimat Yapılmıyor!

Melike C. |

İnternet üzerinden sağlıkla alakalı ürünler aldım. Cuma gecesi ve cumartesi sabahı da kargonun cumartesi gün içerisinde teslim edileceği hakkında bilgi aldım ancak, mesajdaki numarayı aradığımda aktarmada hata olduğu için kargomu teslim etmeyeceklerini acelem varsa gelip begos şubesinden (Karşıyaka şemikler şubesinde olmalıydı) almamı söyleyen kendi hatalarını çözüme kavuşturmak için hiçbir çabası olmayan bir cevapla karşılaştım. Ürünü aldığım firmaya da aynı yanıt verilmiş. Kargomun bugün teslim edilmesi için hiçbir çözüm sunulmamıştır, kargomun şehir dışına çıkacağımdan dolayı gün içerisinde teslimatını talep ediyorum.

Etiketler :

Şube Personel Davranışı Geç Teslimat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Melike C.
  30 Kasım
  11:11

  25.11.15 de teslim edilmesi gereken 3b12ab743be7 takip no.lu kargom teslim edilmedi birgün sonra İzmir bostanlı şubesini aradığımda telefondaki bayan depomuz çok dolu bugünde teslim edemeyiz havada yağmurlu yarın teslim ederiz şeklinde akla mantığa sığmayan bir cevap verdi firma ile ilgili gerekenlerin yapılmasını ve kargomun teslimatınını bugün içinde istiyorum.

 • 21 Kasım
  13:22

  Sayın Melike C.,

  Öncelikle Sürat Kargoyu tercihiniz için çok teşekkür ederiz.

  Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi için Müşteri İlişkileri Müdürlüğümüz sizinle irtibata geçecektir.

  Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü şikayet, bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.suratkargo.com.tr adresimizde yer alan iletişim formumuzu doldurarak ya da musterihizmetleri@suratkargo.com.tr kanalıyla ilettiğiniz takdirde de sizinle derhal irtibata geçilecektir.

  Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz.

  Saygılarımızla
  Sürat Kargo A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Müdürlüğü
  #süratleözenle