24 Ekim 2016

Sürat Kargo Yanlış Bilgi Vererek Sizi Yanıltıyorlar!

Geçtiğimiz hafta içinde eşim Ç*** K*** adına gönderilen kargo iki defa adresime getirilip geri götürüldü. Sonra da şubeden almamız istendi. Cumartesi günü şubeye gidildiğinde ise daha saat 13:00 olmadan şubeyi kapatıp gitmişlerdi. Bunun üzerine çağrı merkezi aracılığıyla durumu bildirdiğimde şubenin erken kapattığı teyit edildi ve kargomuzun bugün getirileceği söylendi. Ama az önce aradığımda kargonun iade sürecinde olduğunu öğrendik.

Şubeye de ulaşamıyorlarmış artık nasıl oluyorsa. Bu arada ben de aramama rağmen ulaşamıyorum. Özensiz, bilgisiz, kafasına göre kurallar koyan, müşteri memnuniyetine, çalışma etiğine saygı göstermeyen bir şirket. Bir şube istenildiği saatte kapatılıyorsa zaten neyine güveneceksin. Göndereceğiz dedikleri kargoyu da iade edecekler demek ki. Bir söyledikleri diğerini tutmuyor ne yazık ki.

Dursun 186 Okunma

Cevaplar

  • Dursun'un Teşekkür Mesajı25 Ekim 2016

    Kargom nihayet teslim edildi. Bu süreçte, bana çağrı merkezinden ve görevlilerinden daha çok yardımcı olan Emel Hanım'a teşekkür etmek istiyorum.

  • Dursun 25 Ekim 2016

    Bu nasıl bir kurum, bunlar nasıl çalışanlar? Anlamadım açıkçası. 2 saat önce telefonda görüştüğüm kişi kargo getirilmeden önce eşimin aranacağını söylüyor. Kargo bugün gelecekse gelsin diyoruz. 2 saat sonra eşimi arayan kişi kargoyu almak için şubeye çağırıyor. Ya hiçbir şeyden, yazılan ve söylenen şikayetlerden haberi yok ya da umurunda değil. O bildiğini okuyor yine. Eşim kendisine olanları yeniden anlattığında ve kargonun eve getirileceğini söylediğinde de bugünden geçti, artık yarına diyor. O zaman eşim de yarın istemediğini belirtiyor ve kargocu şahıs da iade olur o zaman diyor. İade olacaksa olsun. Zaten benim dediğim de buydu. Bugün gelecekse gelsin demiştim. Anlaşılan hiçbir şey anlaşılmamış. Müşteriye zerre kadar saygınız yok. Bari kendi kurumunuza olsun. Ne kadar vasıfsız, iş bilmez insan varsa buraya toplanmış. Bu nasıl bir kurum? Kurumsal kimliğinize de mi saygınız yok? İnsanı sinirlendirmek mi amacınız? İade edeceksiniz edin artık neyi edeceksiniz? Ne haliniz varsa görün mesleki ahlak ve terbiye yoksunu insanlar.

  • Sürat Kargo Temsilcisi24 Ekim 2016

    Sayın Dursun K., Öncelikle Sürat Kargoyu tercihiniz için çok teşekkür ederiz. Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi için Müşteri İlişkileri Müdürlüğümüz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü şikayet, bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.suratkargo.com.tr adresimizde yer alan iletişim formumuzu doldurarak ya da [email protected] kanalıyla ilettiğiniz takdirde de sizinle derhal irtibata geçilecektir. Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz. Saygılarımızla Sürat Kargo A.Ş. Müşteri İlişkileri Müdürlüğü #süratleözenle

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön